Düğün Mekanınızı Belirlediniz Mi ?

Düğün Mekanınızı Belirlediniz Mi ?

Düğününüz için sizleri en büyük maddi problem altına sokan konulardan biri de evleneceğiniz mekandır. Düğün mekanları için birçok farklı yer bulunurken neresi olacağına karar vermek de ayrı bir kararsızlık aşamasıdır.

Düğününüz için seçtiğiniz mevsim evleneceğiniz mekanları da etkilemektedir. Örneğin kış için kapalı ya da yarı kapalı alanlardan; otelleri ve köşkleri tercih edebilecekken diğer mevsimlerde belirleyeceğiniz zamana göre açık hava mekanlarını tercih edebilirsiniz. Korular, bahçeler, deniz kıyısı ve bunun gibi mekanları tercih edebilir düğününüz konseptine göre uygun olan renkler ve ayrıntılarla süsletebilirsiniz. Fiyatların da oldukça önemli olduğu düğün mekanınızın seçimini yaparken düğün tarihinizden 9 ay kadar öncesinden araştırmaya başlamalı ve düğün gününüz için istediğiniz detayları belirtmelisiniz. Bu konuda ücretini içine dahil olmayan konular için sizler de bir düğün organizasyonu yapan şirketle anlaşabilirsiniz.

Mekanlarda ne tür bir hizmet almak istediğinizi ve yağışlı olabilecek durumda tente opsiyonunun bulunup bulunmadığını da belirlemelisiniz. Ayrıca belirlediğiniz mekan için rezerve istemeyi unutmamalısınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ