Düğün Müziği Seçimi

Düğün Müziği Seçimi

Düğün mekanını belirlediniz tüm hazırlıklar tamam peki ya düğün boyunca çalacak müziklerin listesi belli mi? Her iki ailenin ve düğününüze katılan her yaş grubuna uygun müzikler seçebildiniz mi? İşte tam bu noktada zorlanan çiftler birkaç yardımla bu işi çözebilecekler.

Ambiyansa göre düğün müziği belirleyen çiftler için bazen durum tam da umdukları gibi gitmiyor. Daha hızlı müziklere ihtiyaç duyulduğu düğünün son saatlerinde mutlaka yedek bir listeye sahip müzik cd’si bulundurmalısınız. Canlı müzik, klasik müzik ya da oyun havalarından oluşan müzikleri bırakında sizin yerinize profesyoneller seçsin. Tabiki fikirler ve beğeniler sizden derleyip toplamak ve seçenekleri sunmak onlardan. Yine son kararı verecek olan kişiler sizlersiniz. Önemli olan diğer bir konu ise sizin asıl belirlemeniz gereken 3 ana müzik. Mekandan içeri girerken çalacak olan, ilk dans için çalacak olan ve pasta kesilirken çalacak olan müzikler tamamen sizin özel seçiminiz olmalıdır.

Her ne kadar çok sade bir düğün hayal etseniz de gecenin ilerleyen saatlerinde sizin mutluluğunuza ortak olmak için davetinize katılan misafirlerinizin içi kıpır kıpır olduğu için birçok oyun havası çalacak ve anlı şanlı bir düğün konumuna girecektir. Sizler de sadece eğlenmenize bakarak bu günün keyfini çıkarmalısınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ