Düğün Müziğiniz Nasıl Olmalı ?

Düğün Müziğiniz Nasıl Olmalı ?

Bir çift için hayatlarını birleştirdikleri özel günde mekan, davetliler, gelinlik ve damatlık gibi birçok şeyin önemli olduğu gibi çalan müzikler de oldukça önemlidir. Çiftlerin oldukça zorlu yaptığı birçok seçimin ardından düğün müziği seçiminde de oldukça kararsız kalırlar. Düğün mekanından içeri girerken çalınacak olan müzik, ilk dansı yaparken çalınacak olan müzik ve pasta kesilirken çalınacak olan müziklerin yanı sıra bir de tüm davetlilerin dans edip hoşlarına gidebilecekleri düğünün genelinde çalacak olan müzikleri seçmek oldukça zorlu bir iştir.

Profesyonel ellere bırakıp sizin için bir düğün hazırlamasını istediğiniz kişiler her şey de olduğu gibi düğün müziği için de bilginize ve yardımınıza ihtiyaç duyacaklardır. Sonuçta bu sizin özel gününüz ve hayatınız boyunca hatırlayacağınız en önemli günlerden biri olarak kalacak. Bu nedenle isterseniz klasikliği bir kenara bırakıp dijital ortamdan CD’den çalınan müzikler yerine gerçek müzisyenlerle canlı bir müzik performansı anlaşması yapın. Sizler için ve düğünün gidişatına uygun müzikler çalacak ve söyleyecek olan bu kişilerle yine önemli noktalarda çalacak olan düğün müziği listesi oluşturabilirsiniz. Kimi zaman slow kimi zaman hareketli parçalarla eğlencenin doruğuna varacağınız harika bir gün sizleri bekliyor.

Sizler de ilk tanıştığınız gün çalan müzikten başlayarak en çok eğlendiğiniz müziğe kadar bir liste oluşturmalı ve bunlar arasından eleme yaparak düğün müziği listenizi oluşturmalısınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ