Düğün Oturma Planı Nasıl Olmalı ?

Düğün Oturma Planı Nasıl Olmalı ?

Düğününüz için hazırlıklara başladınız ve özel olarak birçok noktaya değinmeniz ve vakit ayırmanız gerekiyor. Peki, bir organizasyon şirketi ile anlaşmayı düşündünüz mü?

Düğün organizasyon şirketleri son moda düğün konseptlerinin yanı sıra sizin özel isteklerinize göre de hareket ederek düğününüzün en iyi şekilde ve eksiksiz geçmesini sağlar. Fakat tabi ki birçok detayla yine de siz ilgilenirseniz daha iyi olacaktır. Örneğin şirketin gözünden kaçabilen konuklar ve yakınlık derecelerine göre oturma şekilleri her ne kadar size sormuş olsalar da tam bir fiyaskoya dönüşebilir. İşte tam da bu yüzden masaları ve kimle kimin yan yana oturacağını sizler belirlemelisiniz. Çok büyük masalar tercih etmeniz kimi zaman iyi olsa da kimi zaman problem haline dönüşebilir. Bu nedenle seçimleriniz geniş ailelere göre olmalıdır. Büyüklerin gözleri çok iyi görmeyeceğinden ve değerli hissetmeleri nedeniyle saygıdan ötürü en ön masalara yerleştirilmeleri gerekmektedir. Arkadaş guruplarınızı ortalama olarak aynı masaların hizasında yerleştirirseniz hiçbir problem yaşamazsınız. Zaten tüm gece boyunca düğünde sizinle birlikte oynayacaklarından oturmaya vakit bile bulamayacaklar.

Sayfalarca kağıtlar harcayarak bunları planlamaya çalışmaktansa; organizasyon şirketlerinin hazırlamış olduğu basit bir bilgisayar programı ile tüm bu sorunları ortadan kaldırabilirsiniz. Oturma planı hazırlıkları için yapılmış olan bu program oldukça işinize yarayacak.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ