Düğün Pastanızı Kendiniz Süsleyin

Düğün Pastanızı Kendiniz Süsleyin

 

Kendi düğün pastanızı sadelikten çıkartarak renkli çiçeklerle süsleyebilirsiniz. Yapacağınız bu süsleme mükemmeldir. Pastanızın yanında meyve tabaklarını ve mini kekleri de bu şekilde süsleyerek düğün konseptinizi oluşturabilirsiniz.

Gerekli Olan Malzemeler 

Meyve deri
Yuvarlak çerez kesiciler
Su Küçük kase
Küçük boya fırçası
Çiçekli tel (diş alır veya şiş gibi çalışacak)
Köpük Parçası

1. Adım 
Yuvarlak bir çerez kesici kullanarak, meyve deri daireler kesip. Kullandığınız kesici boyutu sonunda sahip ne kadar büyük bir puf belirleyecektir. Bu ponponları için biz çapı “2” 1/2 idi yuvarlak kesiciler kullanılır.

2. Adım 
Bir meyve meşin yuvarlağı  başparmak ve işaret parmağı kullanarak, dairenin merkezine doğru birlikte yuvarlak kenarlarından bastırın. Sen bir karıştırdı “x” benzeyen bir şekil ile bitireceğiz. Sadece tamamen “x” kapatmayın, böylece dairenin merkezine doğru basın emin olun. Açık döngüler puf bu şekli vermek nelerdir.
Diğer daireler ile tekrarlayın. Bir güzel tam puf için biz puf başına 6 meyve deri mermi kullandı. Sen puf olmak istiyorum nasıl tam bağlı olarak daha fazla veya daha az kullanabilirsiniz.

3.Adım
Meyve deri bunların birbirine yapışır, böylece su küçük bir miktarı, fırça kurumaya başladıysa. İstediğiniz puf şekli elde edene kadar daha Karıştırdı ekleyin. Strafor bir parça üzerine kurdu puf ayarlayın. Onun istenilen şekil meyve deri puf desteklemek için çiçek teller veya diş alır kullanın. Gece boyunca kurumaya bırakın. Tel veya kürdan kullanarak kurur gibi şekli sarkık veya kaybetme puf tutmanıza yardımcı olur. Sen ponponları artık neme bağlı olarak kurumasına izin gerekebilir.

Küçük Daireler Yap 
Artık meyve deri küçük daireler keserek kek veya çörek tasarım noktalar ekleyin. Sadece ponponları gibi, kraliyet buzlanma veya su kullanarak uygulayın.

düğün pastanızı süsleyin

Bu yazı yabancı bir siteden alınmış olup Türkçeye çevirilmiştir.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ