Düğün stresi

Düğün stresi

Düğün Stresi gelin adaylarının en çok yaptığı konuların başında gelse de aslında düğün stresini damatlar da yapar iki taraf için de geçerli olan düğün stresi azaltmak için tavsiye ye ihtiyacınız var ise mutlaka okuyun. Düğün yaklaştıkça stresiniz artıyor her şey tamam her şey ayarlandı. Gelin arabası, gelin saçı, dış çekim her şey ayarlandı ama siz yine de halen bir şeylerin eksik olduğunu sanıp kendinizi strese sokuyorsunuz. Bu aslında sizin için hem iyi hemde kötü bir şey. Stres yapmanız sizi eksikleri tamamlamanız açısından iyi, sizi sürekli eksik kalan düğün hazırlıklarına yönlendirecektir. Bu da stres sayesinde düğün hazırlıklarınızı tamamlamanıza yardım edecektir. Fakat düğüne 1 hafta kalırken yaptığınız stres ve heyecan daha önce

Düğün stresi

Düğün stresi

yaptığınız stresin yakınından geçmez peki bu stresin çözümlerine bakalım.

Düğün Stresini azaltacak tavsiyeler

Düğün den önce geçmek bilmeyen stres ile başa çıkabilmek her zaman kolay olmayabilir bu stres ile birlikte gelen baş ağrıları mide krampları, karın ağrıları ile başa çıkmanız gerekecek. Bunları yaşamamak için verdiğimiz bilgileri mutllaka gelin ve damatlar uygulamalı.

  • Öncelikle mutlaka işleri akışına bırakmalısınız aylardır belki de bir yıldır hazırlık yapıyorsunuz acele etmeden işlerinizi yavaş yavaş halledin.
  • İşlerinizi aksatmayın mutlaka iş yerinizdeki işleri normal zamanında halledin ki birde iş yeri stresi yapmayın.
  • Rahatlatıcı bitki çaylarını deneyin. Mutlaka strese iyi gelen bitki çaylarından her gün içmeye çalışın. Stres için papatya çayı tavsiyemizdir.
  • Önceden yapacağınız işleri planlayın ve zamanı ne zaman yapacağınıza karar verin.
  • Her işi zamanında halledin yaptığınız planlara uyun.
  • Fotoğraf video gibi ayrıntıları unutmayın.
  • Ufacık ayrıntıları not almayı unutmayın gelin kuşağı, kına tepsisi gibi ayrıntıları yazarak sonradan strese kapılmayın.
  • Mutlaka gelin saçı için prova yaptırın.

Düğüne az kala bu liste uzar. Düğün stresini unutmaya çalışın aklınıza ufacık bir şey gelse not edin not alacağınız bir şey yok ise akıllı telefondaki notlarım uygulamasını kullanın. Her şeyi mutlaka akışına bırakın zaten kötü gidecek bir şey olur ise kafanıza o ayrıntıyı takarak strese girmeyin her zaman daha iyi şeyler düşünün. Ufak bir ayrıntı ya da büyük bir ayrıntının sizi strese sokmasına izin vermeyin. Düğün stresi yaşamamanız dileği ile iyi düğünler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ