Düğün Tarihinizi Fotoğraflarla Duyurun

Düğün Tarihinizi Fotoğraflarla Duyurun

Düğün davetiyesi alternatifi

Düğün tarihini ve davetlileri çağırmanın en çok kullanılan yöntemlerinden biri klasikleşmiş davetiyeleridir. Davetiye seçmeye gittiğinizde en beğendiğiniz davetiyeler çok pahalı olacak yada verdiğiniz parayı hak etmediğini düşüneceksiniz. Fakat eğlenceli ve hayal gücü yüksek bir kişiliğe sahipseniz düğün tarihinizi fotoğraflarla duyurabilirsiniz. düğün davetiyesine alternatif olacak hem çok daha ucuz hemde daha kullanışlı düğün davetiyesine alternatif olabilir.

Eğer fotoğrafçı tanıdığınız yok ise profesyonel dış çekim yapan fotoğrafçılarla anlaşabilirsiniz aynı zamanda illa ki davetiye olsun derseniz fotoğrafı davetiye üstüne bastırabilirsiniz.

Artık bilgi çağını yaşadığımız için facebook, twitter, Instagram gibi sosyal ağlardan tüm arkadaşlarınızı çevrenize duyurabilirsiniz. Aynı zamanda özel fotoğraflar ile sadece arkadaşlarınızın görebileceği fotoğraflar çekerek yada çektirerek düğün davetiyenizi daha ucuz davetiyeye çevirebilirsiniz.

Aynı zamanda düğün teması kullanacaksanız düğün temasına uygun fotoğraflar çekebilirsiniz hatta iyi bir fotoğrafçı ile anlaşırsanız sizi kendi düğününüz deymiş gibi photo shop ile sizi resim çekebilir.

Alttaki resimlere tıklayarak size özel hazırladığımız düğün davetiyesi alternatifi ya da ucuz düğün davetiyesi arayanlar için uygun bir tercih olacaktır.

Düğün fotoğrafı davetiyesinde olması gerekenler nelerdir.

  • Mutlaka tarihi belirgin yazdırın.
  • Yer saat gibi ayrıntıları ön yüzünde bulundurmayı unutmayın.
  • Tarih ve isminiz hariç tüm ayrıntıları isim ve tarihten küçük yazın.
  • Fotoğraflar cep telefonundan çekilmiş olmasın.
  • Uygun Bir ortamda uygun ışık açılarında çektirin.
  • Yaptırabiliyor sanız fotoğrafçı ile anlaşın.
  • Fotoğrafçılar oynadıkları fotoğrafları dijital ortama vermez ama siz yinede alın. konuşmanızı buna göre yapın sosyal ağlarda paylaşacağınızı söyleyin ve mutlaka yüksek çöüzünürlüklü alın.

 

Sizler de düğün tarihinizi eğlenceli ve değişik fotoğraflarla duyurmak istiyorsanız işte size fikir verebilecek bazı fotoğraflar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ