Düğünde Kullanabileceğiniz Farklı Fikirler

Düğünde Kullanabileceğiniz Farklı Fikirler

Düğün temanızı belirli bir konsepte göre yapmanız ve renk seçimini ona göre belirlemelisiniz. Geleneksel düğün süslemelerinde kullanılan ve her yerin beyaz olduğu detayların aksine sizler belirli bir şeyi anlatan tema ile düğününüzü farklı ve değişik kılabilirsiniz.

Davetlilerinizi de düşünüp onlar için rahat ve şıklıkla birleşmiş bir mekan yaratabilirsiniz. Birçok organizasyon firmasının farklı düşüncelerle her düğünde yaratıcılığını konuşturdukları ve diğer düğünlerden farklı konseptler sunduğunu göz önünde bulundurup, sizler de bir organizasyon firması ile anlaşmalısınız. Resim çerçevelerinin olduğu masalar, meyve piramitlerinden oluşan süslemeler ve taze çiçeklerden yapılmış masa dizaynları ile davetlilerinize de ne kadar değer verdiğinizi gösterebilirsiniz. Nikah şekerlerinizi şeker yerine farklı hediyelerle değiştirebilirsiniz. Örneğin minik bir fidan ya da balık yavruları oldukça farklı bir anı olacaktır.

Farklı olarak ışıklandırmalarda da değişik fikirlere yer verebilirsiniz. Örneğin şamdanlar yerine nostaljik şarap şişeleri ya da uçan balonlardan oluşan mumları kullanarak loş ve sıcak bir ortam yaratabilirsiniz. Sizler için en değerli gününüzde farklı fikirlerinizi arkadaşlarınıza oylama açabilir ve diğer davetlilere sürpriz yapabilirisiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ