Düğününüzde Renkli Ayakkabı Tercih Ediniz

Düğününüzde Renkli Ayakkabı Tercih Ediniz

Düğünde Nasıl Ayakkabı Tercih edilmeli

Düğün fotoğrafçısı araştırması yaptınız, gelinliği aldınız, gelin saçına karar verdiniz, sıra geldi düğünde giyeceğiniz ayakkabı ya,  Düğün deyince aklımıza ilk önce beyazlar içinde kuğu gibi süzülen gelinler gelir. Aksesuarlarda ise genellikle lame, dore gibi renkler tercih edilir.

Klasikten yana olanlar her zamanki gibi çoğunlukta nedeni ise hayalimizde hep beyazlar içinde olmak yatıyor sanki beyaz bizim belleğimize işlemiş gibi olsa da bazı gelinler artık fark yaratmak için düğündeki detaylarını renkli olmasını tercih ediyor. Bu detayların en önemlilerinden biri de tabii ki ayakkabılar.

Gelin ayakkabısı tercih ederken yapılması gerekenler.

  1. Gelinliğin modeline göre tercih yapın, sade bir gelinlik mi aldınız yada gösterişli bir gelinlik mi. gelinlik ayakkabısı tercihini buna göre yapın.
  2. Gün boyu ayakta kalacağınız için, sizi rahat hissettirmeyen gelin ayakkabısı tercih etmeyin daha çok deri ve yumuşak ayakkabıları tercih edin. İlk başta rahat gelebilir 15 dk ayağınıza giyerek test edin. düğünde yapacağınız hareketleri yapın örneğin zıplayın koşacağınızı düşünüyorsanız koşun. Ayağınız ağrırken veya ayakkabı ayağınıza vurursa resimlerde şimdiden asık suratlı çıkacağınızı unutmayın.
  3. Her ihtimale karşı yinede yanınızda yedek bir ayakkabı bulundurun. Bu ayakkabı asıl gelin ayakkabısından çok daha rahat olanı olsun.

Bu 3 adımı mutlaka unutmayın.

Gelin ayakkabısı Rengi kararı.

Vera Wang gibi çılgın tasarımcıların kırmızı veya bordo gelinliklerini podyumlarda görüp şoka girsek de, renklerin düğünlerimize canlılık getirdiğini ve bu özel günümüzü farklılaştırmanın daha eğlenceli bir yolu olmadığını kabul etmeliyiz. Bundan sonra tek yapmanız gereken hangi rengi giymek istediğinize karar vermek…

Aynı zamanda galerimize göz atabilirsiniz. Tıklayınız

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ