Düğününüzde Yapacağınız İlk Dansınız İçin Müzik Seçimi

Düğününüzde Yapacağınız İlk Dansınız İçin Müzik Seçimi

Müstakbel eşinizle birlikte sevdiklerinizin gözü önünde bu mutlu düğün gününüzde ilk dansınızı yapacağınız müzik oldukça önemlidir. Herkesin gözünün sizin üzerinde olacağı ve yalnızca size özel olarak çalacak bu parçalardan ikiniz için özel olan bir tane slov şarkı seçmeniz yeterli olacaktır. Her daim hatırlayabileceğiniz bu özel gününüzdeki ilk dansınız için ister Türkçe isterseniz yabancı slov müzik tercih edebilirsiniz.

Birbirinize en içten duygularla bağlanacağınız bu özel günde Frank Sinatra’dan Can’t take my eyes off you ya da This Ring’den A new wedding song gibi en çok tercih edilen müzikleri ilk dans müziğiniz olarak belirleyebilirsiniz. Düğün gününüzden önce birkaç seanslık özel dans dersleri alarak davetlilerinize harika bir tango ya da vals gösterisi sunabilirsiniz. Bunun için en güzel müzik ise Tanju Okan’dan Papatya gibisin beyaz ve ince olabilir. Sizler de ikiniz için ister tanıştığınız ya da yaşadığınız duygusal anlarda çalan özel bir müzik varsa bunu düğününüzün ilk dansı için kullanabilirsiniz.

Kolaylıkla bir vokalist ve grubunu günlük olarak tutabilir canlı müzik eşliğinde düğününüzün akışına göre müzikleriniz değişebilir. Sizin ya da gurubun belirleyeceği müzik listesi ile kolaylıkla müzik ayarlamasını da halletmiş olabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ