Düğününüze Renk Katacak Düğün Masası Süslemeleri

Düğününüze Renk Katacak Düğün Masası Süslemeleri

Hayallerinizdeki düğün masasını seçin

Çiftler evlenirken nikah masasına dikkat etmezler daha sonra düğün çekimlerini izlediklerinde nikah masasını beğenmeyebilirler. Aynı zamanda nikaha katılan davetliler hoşlanmayabilir düğün salonunuz daha sonra düğün yapacak çiftlerde kötü bir izlenim bırakabilir. Nikah masası sizin markanızı yansıtır.  Yeri gelir düğün salonundan nikah masası daha önemli olur. 5 dakika da olsa nikah masası sizin markanızı isminizi temsil eder iyi görünmeyen nikah masası sizin kalite anlayışınızı da etkileyecektir. İyi duran nikah masası salonunuzu daha hoş gösterecek davetlilere de hoş gözükecektir araştırmaların sonucunda düğün yapan çiftlerin %76 sı en az 1 kere daha önce düğün salonunda davete katılmış yada akraba düğünü yapmış oluyor, Salonunuzdaki nikah masası bile sizin için önemli her ayrıntısına önem verdiğiniz salonunuza görselliğin bozulmasına izin vermeyin.

Düğün masasını kendiniz yapın

Kendi dış görünüşünüz kadar düğün mekanına, konseptine de gerçekten önem veriyor ve herhangi bir organizasyon şirketi ile anlaşmadıysanız kendi masanızı göz alıcı bir hale getirebilirsiniz. Akrabalarınız ve ya arkadaş çevrenizin yardımıyla birlikte düğün günü hazırladığınız çiçekler, balonlar veya ufak süsler ile birlikte kendi masanızı kendi hayalinizle oluşturabilirsiniz. Böylelikle hem masraftan kaçınmış olursun hemde kendi istediğiniz şekilde tasarlamış olur ve şık görünen bir masadan davetlileri seyredersiniz.

Hem düğün sahibi hemde düğün salonu için vazgeçilmez olan nikah masası çok önemsiz bir ayrıntı gibi gözükse de önemli ayrıntılardan biridir herkesin dikkati evet anında sizdedir onun için düğün masasına öncelik verin düğünün her ayrıntısını inceleyen bayanlar için önemli ayrıntılardan biri düğün masası.

Düğün masası için ürün görsellerimizi inceleyebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ