Duvarlarınıza Hareket Katacak Aynalar

Duvarlarınıza Hareket Katacak Aynalar

Ev dekorasyonu için daha iç ferahlatıcı yöntemlerden biri olan aynalar salonların, mutfakların ve banyoların yanı sıra yatak odalarının da vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. Duvarlarınıza hareket katmak, farklılık yaratmak ve iç mekanlarınızı daha ferah göstermek için kullanabileceğiniz aynalar artık oldukça farklı tasarımlarda üretilmektedir.

Oturmayı sevdiğiniz bir odayı daha geniş göstermek için kullanabileceğiniz aynaları parçalar halinde duvarınıza yerleştirebileceğiniz gibi farklı çerçeveler sayesinde de ev dekorasyonunuza uyumlu hale getirerek tablo şeklinde de asabilirsiniz. Lazer kesimli dekoratif aynalar plexiglass malzeme kullanıldığı için artık daha hafif ve daha kaliteli özelliklere sahip. Birçok mobilya tasarımcısının da mobilyalarda, koltuk kenarlarında ve salon vitrinlerinde kullandığı dekoratif aynalar çekmece ve kapaklara da ayrı bir hava katmaktadır. Geometrik kelebek, manzara, salon, kalpli ve özel aynaların yanı sıra dini figürlerle süslenmiş aynalar da ev dekorasyonu için hanımlara farklı seçenekler sunmaktadır. Saatlerde de bu yıl oldukça yaygın kullanılan ayna motiflerinde parçalara ayrılmış ve kelebekler uçuşuyormuş havası yansıtılmaktadır. Atatürk aynaları, çocuk odası dekorasyonu aynaları, çiçekli ve hayvan figürlü aynaların yanı sıra burç aynaları da en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır.

Sizler de evlerinizin en sakin duvarlarını canlandırmak için ve dekorasyonunuza kendi stilinizi yansıtmak için bu farklı dekoratif motiflerle süslenmiş aynaları kullanabilirsiniz. Uygun fiyatlara oldukça hoş tasarımlar yaratmak artık elinizde.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ