Ebru Şancı ve Alpaslan Öztürk evlendi

Ebru Şancı ve Alpaslan Öztürk evlendi

Şatoda Düğün 

Ebru Şancı ve Alpaslan Öztürk Belçika da çok güzel bir şatoda evlendi. Ünlü model ve oyuncu Ebru Şancı hayatını Eskişehir spor orta saha oyuncusu Alpaslan Öztürk ile ‘Kasteel Den Brand’ evlenen çift 150 kişilik oturarak 400 kişilik ayakta yapılabilen bir düğüne davetli olarak 100 kişi katıldı.

Nikah Eskişehir de Düğün Belçika da 

Eskişehir de çiftin nikahı kıyıldıktan sonra takipçilerine sosyal medyadan yüzüğünü ve evlilik cüzdanını paylaşan Ebru Şancı daha sonra Belçika da 100 kişilik davetliler ile düğünde eğlendi.

Mükemmel Fransız bahçesine sahip olan Şato da dış çekimlerini yaptıran çift şatodaki bahçede ve faytonda bol bol fotoğraf çektirdi. Gelin Ebru Şancı 3 farklı gelinlik modeli ile çekimleri gerçekleştirdi saçını başının arkasından toplayarak çok uzun duvaktan yana kullandı. Damat Alpaslan Öztürk ise düğünde kirli sakal ve siyah takım üzerine aksesuar olarak papyon tercih etmiş. Çekimlerde ve içeride çiftinin mutluluğu gözlerinden okundu.

Çifti eleştiren sosyal medya takipçileri ise düğünün neden Türkiye de olmadığını eleştirdi. Bunun sebeplerinden biri ise Ebru Şancının eşi Alpaslan Öztürk Belçika doğumlu olması.

İşte mükemmel düğünden Fotoğraflar

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ