En Güzel Sırt Dekolteli Gelinlik Modelleri

En Güzel Sırt Dekolteli Gelinlik Modelleri

İlk bakışta bacak ya da göğüs dekoltesi taşınması en zor olan dekolte gibi bilinse de aslında en zor taşınan dekolte sırt dekoltesidir. Sırt dekoltesi güzel bir biçimde kullanıldığı zaman tüm tereddütleri ve korkuları ortadan kaldırır. Her kadının kendi vücut tipine uygun olarak bir dekoltesi vardır ve önemli olan da bunu en iyi şekilde kullanabilmektedir. Gelinliğinizi dekolteli giyeceksiniz diye bir zorunluluk yok tabi ama dekolteyi seven adayları da unutmamak gerekir.

Bizlerde sırt dekolteli gelinlik modeli giymeyi hayal eden gelin adayları için böyle bir albüm oluşturduk. Genel olarak kadınlar göğüs dekoltesini tercih ediyor olsalar da bu modelleri gördükten sonra fikir değiştirecek olanlarda vardır diye düşünüyoruz.

Oldukça cesur bir şekilde kullanılan sırt dekolteleri bir hayli dikkat çekmektedir. Bu gelinlik modellerinden birini tercih etmeden önce mutlaka damat beye de danışmak gerekir. Aksi bir durumda kıskançlık krizleri oluşabilir.

Kısa kollu, askılı ve kolsuz modelleriyle ön plana çıkan gelinlik modellerinde dantel işlemeleri de dikkatleri çekmektedir.Vücudu saran ve uzun etek boylarıyla fiziğinizin hakkını veriyor. Sırt dekolteli gelinlik modellerinin büyük bir kısmı balık etek gelinlik modeli şeklinde tasarlanmaktadır.

Sizde düğününüz de sırt dekolteli gelinlik modellerinden birini tercih etmek isterseniz sizler için derlediğimiz bu modelleri inceleyerek fikir edinebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ