En İdeal Gelinlik Modelleri

En İdeal Gelinlik Modelleri

Tasarımı, çizgisi, duruşu, rengi, detayları, süslemeleri ve kumaşıyla oldukça farklı seçenek ve modelleri olan gelinlikler gelin adaylarının ve evlenecek hanımların sürekli olarak takip ettiği büyük bir moda sektörüdür.

Gelin adaylarının hangi gelinlik modeli daha çok yakışırdan çok hangi gelinlik modeli gözüne hoş geliyorsa onu almak düşüncesi son derece yanlış bir yaklaşımdır. Gelin adayları öncelikle vücut yapılarını iyi tanımalı ve hangi gelinlik modelleri vücut yapılarına daha çok yakışacaksa o kesimlerden kendilerine uygun olanı seçmelidir. Son dönemler de en ideal gelinlik modelleri straplez, sırtı dekolteli, ince askılı, bol dantelli ve incili olanlardır. 2013 modasının göz alıcı sadeliği ve farklılığını ortaya koyan gelinlik tasarımcıları gelinliklerdeki her ince detayla ayrı ayrı ilgilenerek onları başlı başına bir yapıt haline getirmektedirler. Provalarda çekilen zorlu bekleyişler ve düğün stresini bir anda unutturan gelinlik ise gelin adayları için vazgeçilmezdir.

Dantelli gelinlikler ile kendinizi daha çok prenses gibi hissedebilir ve ne kadar şık olduğunuzu çevrenizdeki bakışlardan kolaylıkla anlayabilirsiniz. 2013’deki gelinlik modasında sizlerde mutlaka kendinize en uygun etek boyunda ve güzel tasarımda bir gelinlik bulabilirsiniz. Çünkü 2013 modası oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ