En İnce Detaylarıyla Kusursuz Gelin Nasıl Olunur ?

En İnce Detaylarıyla Kusursuz Gelin Nasıl Olunur ?

Düğün gününüz için kusursuz ve sorunsuz bir gün hayal ediyorsunuz. Peki, bunun için neler yapmanız gerekiyor? Öncelikle tüm düğün telaşını sakin bir şekilde geçirmelisiniz. Evet, bu sizin için büyük ve özel bir gün ama telaş yapar ve strese girerseniz hem olumsuzluklarla karşıları hem de bir sürü sivilceye neden olursunuz.

Beğenilerinizin en çok uyduğu birkaç arkadaşınızdan sizin için bu günde bir iş paylaşımı yapmasını isteyebilirsiniz. Bu sayede yükünüz de çok hafifleyecektir. Düğün mekanınıza ve ince ayrıntılara kadar her şeye karar verdiniz. Davetli listesi ve davetiyeler de hazır. Sıra sizin hazırlıklarınıza kalıyor. Gelinliğinizi seçmek için kararsız kaldınız, mutlaka birkaç arkadaşınızın düşüncesini almalısınız. Gelinlik için giyeceğiniz ayakkabınızın vurma riskine karşı düğün mekanınızda gelin odasında mutlaka bir çift yedek ayakkabı bulundurmanız sizin için iyi olacaktır. Özenle seçtiğiniz gelinliğinizin de makyaj lekeleri ile dolu olmasını istemeyeceğiniz için mutlaka olabildiğince doğal makyaj yaptırmaya özen gösterin. Saçınızın herhangi bir bozulma riskini ortadan kaldırmak için de rahat ve kullanışlı bir modeli seçmeniz de fayda var. Gelinlik seçimi ve duvak seçimi yaparken düğününüz boyunca dans edeceğinizi ve ayakta duracağınızı da göz önünde bulundurarak seçimlerinizi yapmalısınız. Ayrıca vücut şekliniz alacağınız gelinlik modeli içinde önemli bir noktayı oluşturmaktadır. Bu nedenle sıkı bir korse kullanımı ile beğendiğinizi gelinliğin içine rahatça girebilirsiniz.

Fotoğrafların tümünde bulunacağınızı da göz önünde bulundurup sürekli güler yüzlü olmaya çalışın aksi taktirde sizin için asık suratlı bir gelin demeleri an meselesi. Tüm bunların sonucunda kusursuz bir gelin olmaysa hazırsınız demektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ