EN MUTLU GÜNÜNÜZÜ DUYURACAĞINIZ FARKLI DAVETİYELER

EN MUTLU GÜNÜNÜZÜ DUYURACAĞINIZ FARKLI DAVETİYELER

Nikah davetiyesinin erken almanın önemi

Yeni evlenecek çiftler düğün mekânından düğün saatine, organizasyondan nikâh şekerine, müziklerden yemeklere kadar pek çok konu ile uğraşmaktadırlar. Bu sırada yaşanan ufak tefek aksilikler ve unutulan detaylar da olmaktadır. Özellikle nikâh davetiyesinin zamanın da ellerine geçmesi için artı bir özen göstermek zorunda kalmaktadırlar.

Nikâh davetiyesi önceden düşünülüp biraz da kafa da netleştirilmişse kolay ve keyifli bir hale bürünmekte ve pratik bir şekilde halledilmektedir. Fakat hiç düşünülmeden davetiye hazırlayan yerlere giden kişiler yüzlerce seçenek arasında kalmaktadırlar. Bu durum da karar vermek oldukça zordur.

Nikah davetiyesi nelere dikkat edilir

Davetiye seçerken ilk olarak adet sayısına, kâğıdın çeşidine ve boyutlarına dikkat etmek gerekmektedir. Ardından boş davetiye örnekleri arasından davetiyenin genel tasarımına karar verilmektedir. Düğün temanıza ve nikâh şekerinizin tasarımına uygun olan davetiyelere göz atarak en doğru seçimi yapmanız gerekmektedir. Göze hitap eden ve misafirlerin ilgisini çeken davetiyeler de tasarım kadar davetiyeye yazılan kısa sözler de önem taşımaktadır.

Esprili ve içten sözler, sıradanlaşmış kalıp sözlerin üstüne çıkarak insanların hoşuna gitmektedir. Sözler farklı yazı şekilleri ile yazılırken düğün yeri, saati ve tarihi okunaklı biçimde yer almasına özen gösterilmelidir. Modern bir düğün hayali kuran bireyler düğün yapılacak mekânı da düşünerek estetik görünen ve fon rengiyle uyumlu olacak davetiyeleri tercih etmektedirler.

Boş Düğün davetiyelerine Mutlaka Bakın

Boş davetiye örnekleri evlenecek bireyleri yansıtan farklı düşüncelerin paylaşılması için de bulunmaz bir fırsat olmaktadır. Sadece düğün ve nikâhlar da değil, sünnet, davet, kokteyl, nişan ve söz gibi özel günlerde de işe yaramaktadır. Birebir aynı davetiyeleri yaptırmak istemeyen kişiler boş davetiyelerden birini seçip kendileri tasarlayarak belirledikleri adet kadar bastırılmasını istemektedirler.

Bu saye de özgün ve özel tasarımlar da ortaya çıkmaktadır. Fazla bastırılan davetiyeler yeni evlenen çiftler tarafından saklanarak hatıra niteliği taşımaktadır. Ayrıca fırın, restoran, pide salonu, kıyafet mağazası, bebek mağazaları açılışların da, şiir dinletileri ve sergi duyurularında da boş davetiyeler kullanılmaktadır. İnsanların ilgisini çekmek ve duyuruların dikkate alınmasını sağlamak amacı ile farklı tasarımlar da kullanılmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ