Erkeklerin Evlilik Öncesi Korkuları

Erkeklerin Evlilik Öncesi Korkuları

Erkekler evlenmeden önce sorumlulukların ilişkiyi bozacağını ve sevgiyi bitireceğini düşünüyorlar. Erkekler için evlilik, bilgiye ve duyulanlara göre bir tahminler senaryosudur.  Ayrıca tamamı olmasa da kadınların bir kısmı için hayat sezgiden ibarettir.  Bu durumun erkekler üzerinde bu kadar korkutucu olmasının nedeni de budur. Erkeklerin bağlanmaktan korkmalarının nedenlerinden bazılarını kendi söylemlerinle dinleyelim…

İşte erkeklerin evlilik öncesindeki korkulu itirafları:

1- O hayati cümleyi duymak ‘Hastalıkta ve sağlıkta’ …

2- Her milletten meyvelerin tadına bakma hayalinden vazgeçmek.

3- Ya başka bir kadına aşık olursam?

4- Boşanmak.

5- Anne-babanın başarısız evliliklerini tekrarlamak (ya da anne-babanın mutlu evliliğini tekrarlamak, günün birinde karısına ‘Meleğim’, ‘Balım’ ya da ‘Aşkım’ diye hitap etmek)

6- Eğlence şirketi müdürlüğünden feragat etmek. Sonra da ‘uzlaşma’ denen şirketin yönetim kuruluna hesap vermek zorunda kalarak, her kararın günün birinde insanın neşesini kaçıran bir teftişten geçeceğinin tamamen bilincinde olmak.

7- Evcilleştirilen Kocalar Kardeşlik Derneği’nin aktif üyelerinden biri haline gelmek.

8- Ezbere bir hayat (sıkıntı, fazla yüz göz olma ve sıradanlık)

9- Sükunet, denetim, boş alan, mahremiyet, bütün gece spor kanalı izlemek, ahbaplarla poker, sigaradan alınan bir fırt, leş kokan spor ayakkabılar gibi nimetlerden feragat etmek.

10- Misafir odasında başlayıp kanepede devam eden erotizmden vazgeçerek düzenli ve renklilikten uzak bir seks hayatına adım atmak.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ