Eski model düğün arabaları

Eski model düğün arabaları

Hazırlıkların çoğu tamam fakat halen karar vermediyseniz eski model düğün arabaları bakmanızı öneririz. Şimdi sırada sizi en mutlu, en heyecanlı ve bir o kadarda stresli geçecek olan düğün gününüz de taşıyacak olan gelin arabası seçimi var. Genellikle çiftler gelin arabası olarak kendi arabalarını veya aile büyüklerine , arkadaşlarına ait şık bir araba tercih etmektedirler. Fakat artık bu dönem değişti, artık insanlar eski antika araba kiralama yöntemini tercih ederek düğün çekimlerinde bile eski model antika arabaları kullanıyorlar.

 Eski model düğün arabaları kiralama 

Eski model düğün arabaları

Eski model düğün arabaları

Eski model antika araba kiralama yada eski tam antika olmayan arabaları kiralama oldukça yoğun ilgi gören düğün işleri arasına girdi. Antika araba sahibi olanlar için arabayı görücüye çıkarmış hemde üstüne para kazanmış oluyorlar. Dış çekimlerde ve düğün konvoyunda en güzel görüntüleri antika düğün arabalarıyla oluşturabilirsiniz. Eski model düğün arabaları kiralama ücreti ise günlük olarak değişmek ile birlikte günlüğü 150 TL ile 500 TL arasında değişiyor. Bu fiyat arabanın antika olup olmadığına, ne kadar eski olup olmadığına göre değişiyor. Bazı kiralama şirketleri eski model düğün arabaları kiraya vererek hizmet veriyorlar. Ücreti ise şoför ya da şoförsüz olarak kiraya vererek ücret buna göre belirleniyor. Eski antika arabalar şoförsüz olarak kiraya verilmiyor nedeni arabanın sahibi kendinden başka kimseye arabayı kullandırmak istememesi. Eğer nostaljik bir düğün konsepti yapacaksanız mutlaka düğün arabanızın eski antika olması şart.

Klasikleşmiş görünümden çıkıp eskiye gitmek isteyenler ve bununla birlikte dikkat çekmek isteyenler nostaljik arabaları da tercih edebilirler. Eski antika düğün arabalarıyla gözler tamamen sizin üstünüzde olacak. Bu Eski model düğün arabaları sizi çok eskilere götürerek düğün yaptıracağı kesin. Hayal gücünüz oldukça genişse düğün arabanızı kendi zevkinize göre süsletebilir ya da düğün konseptinize uygun hale getirebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ