Ev Dekorasyonu İçin Doğru Renk Seçimleri

Ev Dekorasyonu İçin Doğru Renk Seçimleri

Ev dekorasyonu için düşünülen 2013-2014’ün en trend renkleri arasında beyaz ve bejler ağırlıklı olarak başı çekmektedir. Rahatlık, konfor ve estetik ön planda tutularak yapılan dekorasyonlarda sadece sizin değil misafirlerinizin de rahatlığı düşünülmüştür. Renkli kumaşlarla dekorasyonlara eğlence katan tasarımcılar sadeliği de ön planda tutarak oldukça ince bir çizgi yakalamış bulunmaktadır.

Yaz mevsimi için ev dekorasyonu tercihlerinde özellikle canlı renkler tercih edilmektedir. Fakat mevsim sonbahar ve kışa dönemeye başladıkça daha pastel renkler ağırlık göstermektedir. Evinizde beyaz ve bej renkler hakimse mutlaka dekorasyonda canlılık ve farklılık katacak özel renklere de ihtiyaç duyacaksınız. Son dönemlerde en çok tercih edilen renkler ise; mavi, yeşil ve sarı tonlarıdır. Bu tonlar aynı zamanda pozitif düşüncelere neden olmaktadır. Daha cesur renkler için ise; turuncu, kırmızı ve turkuaz gibi canlı renklerle evinize apayrı bir hava katabilirsiniz. Canlı tonların her zaman ağırlıkta olduğu dekorasyonlar daha sık değişiklik göstermektedir. Sizler uzun süre kalıcılık istiyorsanız mutlaka pastel tonları tercih etmelisiniz. Bu sayede evinizde sürekli bir huzur ve dinginlik hakim olacaktır.

Ev dekorasyonu tercihlerinde ağırlıklı olan cam ve ahşabın yanı sıra beyaz tonlar daha geniş yaşam alanlarına ve samimi ortamlara neden olacaktır. Sizler de evinizi yenileyecek ya da yeni eşyalarla yeni bir ev kuracaksanız mutlaka 2013-2014 sezon renklerini evinizde kullanın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ