Evinizi Mumlarla Süsleyin

Evinizi Mumlarla Süsleyin

Evinizde otururken yoğun ışık sizi rahatsız ediyor sağlık açısından da direk ışık çok zararlı özellikle de çocuklar için daha da zararlı, çok fazla ışığa alışık değilseniz mum ışığının gücünden faydalanarak farklı dekorlar üretebilirsiniz. En güzel ışık dekorları mum ışığından olanlardır yapay ışıklardan olan mumlar daha sonra sizi rahatsız edebilir hemde gerçeği dururken yapay olanlarla uğraşmayın.

Doğal kokulu mumlardan kullanın

Evinizde her tarafında dekor olarak kullanabileceğiniz doğal mumlardan kullanabilirsiniz. Kokulu mum tercih sebepleriniz den olabilir kokulu mumlar sürekli olarak evinize güzel kokular yayabilir. Dekora uyumlu mum alabilirsiniz, mumlar rengarenk oldukları için eviniz hangi renk olursa olsun evinizin renkleriyle uyumlu bir mum seçebilirsiniz.

İyi mumları tercih edin

Evinize çok güzel bir mum seçtiniz fakat mum kalitesiz yaktığınız zaman yanmayan yandığı zaman ise kötü kokular çıkan mumlardan almayın. Alışveriş merkezlerinde doğal mum satan mağazalar var aynı zamanda ikea gibi ev dekorasyonu malzemeleri satan bir çok ünlü zincir var mumlarınızı bu mağazalardan alabilirsiniz, tasarımlar farklı olacağı için gözünüze daha hoş gelecektir, evinizi mumlar ile süsleyin. aşağıdaki resimlere bakarak evinizi çok güzel mumlar ile süsleyebilirsiniz.

  • Evinizde var olan ve kullanmadığınız bir şömine var ise içine camlar koyabilirsiniz. Daha sonra camların içine çeşitli mumlar yerleştirerek ışıltılı bir köşeye sahip olabilirsiniz.
  • Vazolarınızı mumluk olarak kullanabilirsiniz.
  • Yemek masanızın ortasına dikdörtgen bir ayna kestirerek üzerine farklı boyutlarda mumlar koyunuz. Mumları yaktığınız zaman farklı bir süse ihtiyacınız kalmayacaktır.
  • Aynanın önüne dizeceğiniz mumlar evinizde romantik bir hava oluşturacaktır.
  • Kadehleri mumluk olarak kullanabilir ve şık bir görüntü elde edebilirsiniz.
  • Evinizde şamdan yoksa kadehlerinizi ters çevirerek kendi şamdanınıza sahip olmuş olursunuz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ