Futbol tutkunu çiftlerin düğün fotoğrafları

Futbol tutkunu çiftlerin düğün fotoğrafları

Futbol bir çok erkeğin her gece rüyasına giren bir spordur. Futbol tutkunu çiftlerin düğün fotoğrafları evlendikten sonra rahat rahat maç izleyebilecek miyim ? maça gidebilecek miyim ? gibi soruları da kendi kendilerine sorarlar. Her şeyi futbol ile yaşayan çiftlerin futbol konsepti düğün onlar için en iyi seçimlerden biri olacaktır değişik konseptler de düğün arayan çiftlerin düşünmesi gereken bir konsept eğer futbolu çok seviyor,Futbolsuz yapamıyorsanız bu konsepte düğün düşünebilirsiniz. Artık düğünler sadeliğin aksine biraz farklı konseptler de oluyor yeni trend bu olsa da klasik düğünleri artık özleyeceğiz gibi gözüküyor. İşte klasik olmayan düğünlerden bir tanesine de futbol konsepti düğün bu düğünlerden sizin için seçilmiş futbol tutkunu çiftlerin düğün fotoğrafları her zaman karşılaşamayacağınız en güzel fotoğraflar bu fotoğrafların bazıları dış çekimlerden alınmıştır isterseniz dış çekimi de bu şekilde yapabilirsiniz dış çekimde futbol konsepti uygulayabilirsiniz.

Futbol konsepti pahalı olur mu ?

futbol tutkunu çiftlerin düğün fotoğrafları

futbol tutkunu çiftlerin düğün fotoğrafları

Bu soruya verebilecek en güzel yanıt hem evet hem hayır futbol konsepti düğün sizin özel isteklerinize göre dizayn edildiğinde yani istediğiniz malzemelere göre pahalıya çıkacaktır. Futbol temalı düğün için malzeme düşünecek olursak 50 futbol topu sandalye arkaları için kale filesi masalar için yeşil ortası çizgili masa örtüsü, bu gibi aksesuarlar ucuz olcaktır fakat futnol topu şeklinde bardaklar hakem garsonlar gibi ince ayrıntılara girildiğinde tabi ki fiyat yükselecektir. İsterseniz futbol temalı düğünden ziyade futbol tutkunu çiftlerin düğün fotoğrafları konseptlerine bakarak düğünüzü buna göre tasarlayabilirsiniz.

Evlenmeden önce kafa denginizi bulduysanız her maç da tribündesiniz demektir. Aslında olması gerekende budur eşler birbirine uyumlu olmalıdır yeri geldiğinde birlikte maça giderler, tv karşısında izlerler ya da pes/fifa atarlar 🙂 Karşındakine “eş” olmak demek heyecanını birlikte yaşayıp, hissetmektir.

Eşiniz veya çift olarak tam bir fanatik iseniz bu yazımız size düğün konsepti açısından yardımcı olacaktır. İşte derlediğimiz futbol ve spor temalı düğün fotoğrafları, Futbol tutkunu çiftlerin düğün fotoğrafları;

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ