Gardıroplarınızı Nasıl Düzene Sokabilirsiniz

Gardıroplarınızı Nasıl Düzene Sokabilirsiniz

Hanımların en çok şikayetçi olduğu konulardan biri olan gardırop düzensizliği için üretilmiş birçok çözüm bulunmaktadır. Ev dekorasyonu çözümleri için oldukça başarılı fikirler üreten tasarımcıların en büyük adımları yatak odaları ve giysi dolapları için yaptığını görebilirsiniz.

Öncelikli olarak kıyafetlerinizin arasından giymek istediğiniz bir şey bulamadığınız kararına vardıktan sonra tüm dolabınızı boşaltmalısınız. Dolabınızı boşalttıktan sonra kıyafetleriniz arasında elemeler yapmalısınız. Bu elemeleri son 6 ayda giymiş olduklarınız ve hiç giymemiş olduklarınız şeklinde yapmalısınız. Kıyafetlerinizden ayrılırken içiniz acımasın unutmayın ki onları zaten çok uzun zamandır giymiyorsunuz ve sadece kalabalığa neden oluyorlardı. Şimdi ise yerlerine kullanabileceğiniz daha şık kıyafetler gelecek. Yerleştirme işlemlerini en çok kullandığınız ve sevdiğini kıyafetlere öncelik vererek yapmalısınız. Elinizin altında olabilecek ve kolay ulaşabileceğiniz şekilde yerleştirmelisiniz. Gardırobunuzda da ev dekorasyonu içinde uygulamış olduğunuz renk uyumluluğunu uygulamalısınız ve kıyafetlerinizi renklerine göre yerleştirmelisiniz. Renklerine göre ayırdığınız kıyafetleri bir de kumaş ve tarzlarına göre ayırırsanız oldukça düzenli bir gardırobunuz olacağına emin olabilirsiniz. Yer tasarrufu için metal askılar tercih ederken, abiye kıyafetlerinizi de mutlaka giysi poşetleri içerisinde saklamalısınız. Ayrıca havalandırılmamış ve temiz olmayan kıyafetlerinizi asla temiz kıyafetlerin arasına asmamalısınız. Aksi taktirde dolabınızda sürekli olarak bir koku olacaktır.

Tüm bu gardırop düzenlemenizi yaparken ihtiyacınız olan ve sahip olmadığınız kıyafetlerin listesini de çıkarabilirsiniz. Bu sayede oldukça kullanışlı ve modern kıyafetler sahip bir gardıroba sahip olabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ