Gelin Acil Durum Çantasında Bulunması Gerekenler

Gelin Acil Durum Çantasında Bulunması Gerekenler

Her bayanın olduğu gibi gelinlerinde çantaları vardır. Ve bu çantalar düğün esnasında her ne kadar gelin tarafından taşınmasalar da gelinin düğün günündeki karşılaşacağı aksiliklerden korunmasına yardımcı olacak içeriğe sahiptir. Gelin acil durum çantası; oldukça geniş kapsamlı düşünülerek hazırlanmış ve kurtarıcı özelliğe sahip bir çantadır.

Gelin acil durum çantası içerisinde bulunması gerekenler; pudra, ıslak mendil, selpak, gelin makyajında kullanılan makyaj malzemeleri, gelinliğinizdeki lekeleri yok etmek için bebe pudrası, deodorant ve parfüm, oje ve aseton, jöle ve saç spreyi, tarak ve fırça, tel toka, ağrı kesici, mideniz için anti asit tabletler, ped, yedek düğme damat için, ince çorap, küçük makas, ayağınızı ayakkabınızın vurma riskine karşılık düztabanlı babet ve son olarak mutlaka ufak bir dikiş seti. Tüm bunların gelin acil durum çantası içerisinde bulunması şarttır. Eksiği olmamalı ama daha fazlası da olabilir. Zaten gelin ve damat için ayrılmış özel bir oda bulunduğundan size bir kalabalıkta yapmayacaktır.

Bu güzel gününüzde oluşabilecek problemleri ortadan kaldırmak için mutlaka yanınızda çözüm olucu nitelikteki bu gelin acil durum çantası gibi bir çanta bulundurmalısınız. Bu sayede mutlu bir düğün geçirebilir ve aksilikler karşısında suratınız asılmaz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. aysen demir diyor ki:

    Gelin çantamda dediklerinizi bulundurdum gerçekten çok işe yaradı özellikle de saç tokası saçım biraz bozulur gibi olduğu toka ve sprey ile hallettik teşekkür etmek istedim güzel düğün sitesi çok açklayıcı ve yardımcı

BİR YORUM YAZ