Gelin Ayakkabısı Nasıl Olmalıdır?

Gelin Ayakkabısı Nasıl Olmalıdır?

Bu yıl evlenecek gelinler için gelin ayakkabısı modelleri oldukça rahat ve şık tasarımlara sahip. 2013 gelin ayakkabısı modelleri arasında genellikle platform ve gizli platform topuklar bulunurken dantel modeller de en yaygın kullanılanlar arasında yer almaktadır.

Bir gelinin en özel parçalarından biri olan gelin ayakkabısı seçiminde mekan da oldukça önemlidir. Kır düğünü yapacak olan çiftler için gelin ayakkabısı seçiminde mutlaka babet tarzı modeller kullanılmalıdır. Aksi taktirde sivri topuklara sahip olan gelin ayakkabıları toprağa batacak ve rahat dans etmenizi ve yürümenizi engelleyecektir. Dantelli gelin ayakkabısı modelleri, inci işlemelere sahip gelin ayakkabıları ve sim işlemeli modeller salon düğünü ve nikahı yapacak gelinler için en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Gelin ayakkabısı konusunda oldukça ses getiren markaların kreasyonlarından da kendiniz için bir model seçiminde bulunabilirsiniz. Trend ve modayı yakından takip etmek için mutlaka gelin ayakkabısı üreten markaların kreasyonlarına göz atmalısınız.

Alacağınız ayakkabının gelinliğinizle bir renk uyumu içerisinde olmasına özen göstermelisiniz. Sürekli olarak benzer modellerle karşılaşan gelin adayları farklı tasarımlar ve benzersiz modellere sahip olan gelin ayakkabısına sahip olmak ister. Bu nedenle gelin ayakkabınızı seçerken internet ve markaların vitrinlerini iyice gözlemlemelisiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ