Gelin Çiçeği Seçimi

Gelin Çiçeği Seçimi

Her evlenecek bayanın gelinlik giydiği zaman elinde görmeye alışkın olduğumuz gelin çiçekleri de tasarımları, renkleri ve aranjmanları ile birbirinden son derece faklıdır. Gelin tacından ya da makyajından esinlenilerek seçilmiş bir tondaki gelin çiçeği; bembeyaz gelinlikler içinde sizlere hoş bir renk ve hava katacak.

Eğe bahar ve yaz aylarında evleniyorsanız mutlaka canlı çiçek kullanmaya özen göstermelisiniz. Tasarımı ve rengi ile sizleri daha gösterişli kılacak olan canlı çiçeklerin yanı sıra kuru ve yapma çiçekler de kullanabilirsiniz. Daha çok bahar ayları dışındaki zamanlarda tercih edilen kuru ve yapma çiçekler de kalitesine göre değişmektedir. İşinin ehli bir çiçekçi ile çalışıyorsanız sizlere canlısına yakın bir hava verecek olan kuru çiçek ya da yapma çiçekle de gelin çiçeğinizi hazırlayabilir. Güllerin çok tercih edildiği gelin çiçeklerindeki aranjmanlara yakışacak binlerce çiçek çeşidi daha bulunmaktadır. Papatyalar, orkideler, laleler, mimozalar hatta menekşeler gibi değişik çiçek türlerinden oluşan bir buket ya da sadece tek tür çiçekten oluşan ve aranjmanı belli bile olmayan buketler son derece gösterişli duruşları ile sizin başkahraman olduğunuzu ortaya koyacaktır.

Sizler de küçük bir buketin ve gülün dışında herhangi farklı bir çiçekten kendinize gelin buketi yaptırmalı ve farkınızı ortaya koymalısınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ