Gelin Çiçek Modelleri ve Tercihi

Gelin Çiçek Modelleri ve Tercihi

Gelin çiçekleri, sadece düz beyaz değil rengarenk olarak da tercih edilebilir.  Buketiniz de yer alan çiçeklerden 1 tanesini duvağınız da veya saçınız da kullanarak ya da damatın yakasında kullanarak farklı bir konsept yakalayabilir davetlilere daha çekici görünebilirsiniz.

Gelin çiçeğini doğru seçmek

Gelin çiçeğini doğru olarak seçmek için organizasyon türü, mekan seçimi ve gelinlik modeliniz gibi bazı maddeleri de göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Gelinliğiniz kabarık bir model ise bol çiçekli buket , dar etekli bir gelinlik modeli giyecekseniz daha az çiçekli buketler tercih edebilirsiniz.

Gelin çiçeğinin damat ile uyumlu olmasına dikkat edin yada birbiri ile uyumlu renkler ile beraber tercih edebilirsiniz. fakat aynı çiçekleri kullanırsanız daha iyi olur.

Gelin çiçeğini nereden alabilirim ?

İstanbul içi Eminönü’nde mısır çarşısı yanında çiçekçilerden alabilirsiniz fakat gelinlik mağazaları ve çeyiz dükkanlarında mutlaka oluyor fakat çeyiz dükkanlarında daha ucuza almanız mümkün.

İzmir den alacaklar için Kemeraltı yine çeyizciler ve gelinlik mağazalarından temin edebilirsiniz gelinliğinizi alırken de gelinlik modeline göre alırsanız daha iyi olur.

Gelin çiçeği canlı mı cansız mı olmalı ?

Gelin çiçeği cansız olursa sizin için daha iyi bir seçim olur. Canlı aldığınız zaman düğünün ertesi gününe bu çiçek solacak o yüzden cansız almanız hatıra kalması için önemli. İlla ki canlı çiçek alacaksanız yinede siz her ihtimale karşı elinizin altında ve damadın yakasına bir cansız çiçek alabilirsiniz. Saçınız yada duvağınız için çiçeği unutmayın.

2015 gelin çiçeği modası nedir ?

Bu sene gelin çiçek modelleri ve tercihi, önümüzdeki sene de dahil olmak üzere gelin buketi şeklinde olacak trend canlı çiçeklerden yana fakat siz yinede hatıra kalmasını isterseniz tavsiyemize uyun ve yapay gerçek görünümlü bir çiçek daha alın.

size önceki sene çiçek modelleri ve 2015 2016 senesindeki modellerinin resimlerini incelemenizi tavsiye ediyoruz üstteki fotoğraf galerisi bu sene ve önümüzdeki sene gelin çiçeği modelleri, alt fotoğraf galerisi ise daha önceki sene modelleridir.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ