Gelin Saçı Aksesuarınızı Kendiniz Yapın

Gelin Saçı Aksesuarınızı Kendiniz Yapın

Çiçek için gerekli olanlar

• “Juliet” Bahçe Güller (5)
• Berzillia Karpuzu (birkaç gövde)
• Jasmine (1 kök)
• Ranunculus (10)
• Pirinç Çiçek (2 sapları)

Bağlama için gerekli olanlar
• 4 ‘3/8 “Frech Çift Saten Kurdele
• Yeşil Çiçekçi bant
• 16 göstergesi düz tel
• Şerit Makaslar
• Bonsai Makaslar

1.Çiçek alın ve uzunluğu “2-3 tüm kaynaklanıyor kesti.

2. Tel ve halo sağlam olacak ki tek tek kadar bant büyük çiçek (gül ve Ranunculus). Başlamadan önce masadaki tüm çiçek düzenlemek. Ben daha fazla ürün kesmek için yarıda durdurmak zorunda değilsiniz bu yüzden montaj başlamadan önce her şey hazır olması gibi.

3. 4 ‘uzunluğunda şerit bir parça kesin. Bu, bir yay içine kravat başının etrafında sarmak için yeterince uzun olması gerekir ve hala aşağı asmak için bazı flamalar var. İlk kurdele ile baş çevresi ölçümü ve çiçek olması gereken yerde başlangıcı ve bitiş işaretlemek ve daha sonra iki tarafında ekstra en az bir ayak eklemek istiyorum .. Şerit kendisi için, ben “Fransızca saten kurdele ama sağlam ve iyi çalışacak çok kalın değil bir şey 3/8 gibi. Ben de seviyorum bu çiçek taç ayarlanabilir yapar çünkü şerit kullanarak.

4. 16 “gauge tel bir parça alır ve sonunda bir ayak şerit takmak için çiçek bant kullanın. Tel çiçek taç bazı sağlamlık ekler ve bahçe gül gibi ağır çiçek kullanırken özellikle önemlidir.

5. Şimdi çiçek ekleyebilirsiniz!Şerit ve tel ile ilk ürün bandı. Herhangi bir görünür bant gizlemek için emin bu yüzden sonunda biraz üzerinde uzanır şey ile başlayın. Ben yasemin yaprakları ve tomurcukları kullanılır.

6. Tek tek her parça taping beğeninize ekleyin ve alternatif ürün. Çiçekler birlikte oldukça sıkı ve aynı zamanda çok sturdily üzerinde bantlanmış olmalıdır. Herhangi bir ekstra tel kapalı ürün klibi eklemek veya bonsai makası ile kaynaklanıyor gibi.Halo üzerinde daha az ürün ve tel hafif ve daha rahat giymek olacak bu olacak. Ben biter üzerinde hep bant herhangi bir kablo klibi de dışarı alay şey yok emin olmak için sonra.

7. Eğer iki ucu bitmiş bakmak böylece çiçekler ürün oluşan zıt yönde ve bant bu şekilde çevirmek için zamanı sonuna kadar istediğiniz sonuna kadar yaklaşık üç santim.

Ve bitirdiniz! Depolama İpucu: Spritz su veya hava geçirmez bir çanta veya buzdolabında tupperware konteyner ve yerde nem, mağaza korumaya yardımcı olmak için çiçek son kat püskürtme ile halo.Halo bu mümkün olduğunca uzun süre için buzdolabında olduğu sürece düğün bir gün önce yapılabilir.

Bu yazı yabancı kaynaklı bir siteden alınıp google translate aracılığıyla çevrilmiştir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ