Gelin Saçı İçin Değişik Aksesuar Önerileri

Gelin Saçı İçin Değişik Aksesuar Önerileri

Gelinlerin düğün günlerinde pek takı takmaması gerekmektedir. Çünkü takı töreninde boynunun ve kulaklarının boş olması bu sayede damat tarafının almış olduğu seti takması gerekir. İşte bu nedenle gelinliklerinde bir hareket olmasını isteyen gelinler de saçlarına kullandıkları birbirinden farklı aksesuarlarla daha gösterişli bir hale gelirler. Pırıl pırıl parlayan taşlardan oluşan taçlar ya da tokaların yanı sıra duvakları tutturmak için kullanılan aksesuarlar da oldukça farklı tasarımlara sahiptir.

Firketeli, taraklı aksesuarların yanı sıra duvak için özel tasarlanmış ve taçlardan oluşan gelin saçı aksesuarları da bulunmaktadır. Geniş ürün yelpazesine sahip olan bu aksesuarlardan gelinliğinize ve saç modelinize kesin karar verince satın almalısınız. Birbirinden hoş ve takı görünümlü gelin saçı aksesuarlarında; çiçekler, danteller, inciler, taşlar ve taçlar bulunmaktadır. Kısa ve uzun saçlar için de ayrı boyutlar da ve kullanışlılıkta üretilen bu aksesuarlar; hem gelin saçınızın bozulmamasına yardımcı olacak hem de size hoş bir görüntü katacaktır.

Gelinliğinizin üzerinde bulunan işlemelerden esinlenerek karar verebileceğiniz gelin saçı aksesuarları sizleri düğün gününüz için ne kadar özenle hazırlandığınızı gösterecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ