Gelin Saçı İçin Kullanabileceğiniz Aksesuarlar

Gelin Saçı İçin Kullanabileceğiniz Aksesuarlar

Gelinlerin en çok önem verdiği konulardan biri de düğünleri için yaptıracakları saç modelleridir. Bu saç modellerini 2013 için kuaförlerin ve saç tasarımcılarının belirlemiş olduğu modellerden seçebilirsiniz. Gelinliğiniz için seçeceğiniz en uygun saç modelini belirlerken mutlaka kuaförünüze de danışmalısınız.

Uzun boyunlu hanımların özel olarak seçebileceği modeller arasında yer alan topuz modeller ve açık dağınık saç modellerinde kullanabileceğiniz birçok saç aksesuarı bulunmaktadır. Bu aksesuarları kendiniz temin edebileceğiniz gibi kuaförlerinizden de temin edebilirsiniz. Firketeli, taraklı modellerin yanı sıra tüylü ve tül modellerden oluşan aksesuarları da bulunmaktadır. Helenistik saç modellerinde çokça kullanılan telden yapılmış ve renklendirilmiş dal ve yaprak modelleri de oldukça yaygın olarak kullanılan saç aksesuarları arasında yer almaktadır. Saç modelinizin hoş olması kadar kullandığınız aksesuarında saç modelinizi ve gelinliğinizi tamamlayacak özel bir tasarımda olması gerekmektedir.

Bunların yanı sıra çiçeklerden esinlenerek kumaş modellerini tasarımlayan aksesuar tasarımcıları siz gelinlerin tam bir prenses gibi görünmenize yardımcı olacak. Gelinliğinizin beyaz, krem ya da daha farklı renklerde olması önemli değil. Her renk gelinlik tasarımına uygun olarak üretilen bu aksesuarlar vazgeçilmezleriniz arasında yer alacak. Duvak kullanmayacak olan gelinler için duvaktan daha hoş bir görünüm sağlayacak olan saç aksesuarları açık saç modelinize ya da topuzunuza usta bir dokunuşla takılabilmektedir. Sizler de duvaklardan sıkıldıysanız farklı bir görünüm için bu aksesuarları tercih edebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ