Gelin Saçı İçin Önemli Detaylar

Gelin Saçı İçin Önemli Detaylar

Göz alıcı güzelliğe sahip olacağınız düğün gününüzde sizleri daha çok ön plana koyacak olan saç modeliniz gösterişinize daha bir anlam katacak. Seçtiğiniz gelin saçı modelinin ne kadar doğru olup olmadığına arkadaşınız ve kuaförünüzle birlikte rahatlıkla bir ön deneme yaptırarak karar verebilirsiniz.

Peki, gelin saçı için önemli detaylar nelerdir? Tesettürlü bayanların bu konuda çok endişelenmesine gerek yoktur. Çünkü onlar gelin başörtü ve duvakları üzerine seçtikleri modeli uygulatarak iğnelerle bozulmasını engelleyebilmektedir. Peki ya saçına uygulama yapılacak olan gelin adayları hangi detayları göz önünde bulundurmalı? 2013 gelin saçı modellerinde aksesuarlar oldukça ön planda yer alıyor. Saçların sıkıca toplanmasının ardından uygulanacak olan bol köpükleme sayesinde sert ve karalı bukleler ya da örgüler elde edebilirsiniz. Saçınızın erken bozulmasını engelleyecek olan bu detayların yanı sıra kullanılacak duvak, taç, toka ya da diğer aksesuarlar hem saçınızın duruşunu güçlendirecek hem de sizlere ayrı bir hava katacaktır. Su dalgası ya da hafif toplanmış modeller de uygulanan çiçekli ve taşlı aksesuarlar hiçbir takı takmamış olan sade bir geline gösteriş katacaktır.

Fön çekimi ve örgü modelleri ise oldukça doğal ve zarif bir görünüm yakalamanıza yardımcı olacaktır. Tabi ki gelinliğinizin işlemeleri ve tarzı da bu noktada oldukça önem teşkil etmektedir.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ