Gelin Saçı Yapımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Gelin Saçı Yapımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Düğününüzde yaptıracağınız saç modelini özenle seçmeniz gerekmektedir. Tüm fotoğraflarınızda ve unutamayacağınız bu özel gündeki videolarda olabildiğince güzel görünmek elinizde. Kuaförlerinizden ve internetten sizin yüz tipinize yakışabilecek saç modellerini kolaylıkla öğrenebilir ve bilgi edinebilirsiniz. Tabi öncelikle gelinlik seçiminiz oldukça önemli.

Gelinliğinizin yanı sıra boyunuz ve boyun uzunluğunuzda saç şekliniz için belirleyici kıstaslar arasında yer almaktadır. Eğer boyunuz ve boyun uzunluğunuz kısa ise sizler mutlaka topuz kullanmalısınız. Gelin topuzları için bu yıl dağınık saçlar ve örgü modeller kadar maşa yapılmış saçlar da sık sık kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra boyunuz ve boyun uzunluğunuz uzun ise; kolaylıkla açık gelin saçı modellerini kullanabilirsiniz. Gelin saçınızda bu yıl doğallık oldukça ön planda yer almaktadır. Gösterişli gelinliklerin ve saç modellerinin yerini bu yıl daha çok sade modeller almaktadır. Birçok gelinin en çok hataya düştüğü nokta ise gelin saçını düğün gününden önce denetmemesidir.

Düğün gününüzden önce mutlaka gelin saçınızı kuaförünüze uygulatmalı ve olabilecek aksaklıkları ortadan kaldırmalısınız. Hem de bu sayede yüzünüze yakışıp yakışmadığını kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Gelin saçlarınız için birkaç aksesuar da sizleri oldukça hoş gösterecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ