Gelin Saçınızı Nasıl Yaptıracağınızı Belirlediniz mi ?

Gelin Saçınızı Nasıl Yaptıracağınızı Belirlediniz mi ?

Sizin başrol oyuncusu olduğunuz düğününüzde herkesin gözü sizin üzerinde olacağı için her ince detaya önem vermelisiniz. Özellikle gelinliğinizi daha da belirgin hale getirecek ve güzelliğinize güzellik katacak birbirinden farklı gelin saçı modelleri ile göz kamaştırıcı olabilirsiniz.

2013 gelin saçı modelleri gelin adaylarının çok rahat kullanabilecekleri detaylara sahip. Atkuyrukları, dağınık topuzlar, yandan tutturulmuş topuzlar, örgü yapılarak Helenistik bir tarz verilmiş gelin saçı modelleri hanımları hem fevkalade narin hem de doğal gösterecek. 2013 yılında modanın her alanında özellikle sadelik ön plana çıkmaktadır. Bu sadelik gelin saçı modellerinde de geçerlidir. Özellikle kendi halinde bırakılmış imajı taşıyan bakımlı dokunuşlara sahip gelin saçları; gelinleri bütün gün boyunca eziyet çekmeden ve bozulmadan kullanabilmelerine imkan sağlıyor. Birkaç aksesuarla daha da çarpıcı hale gelebilecek bu modellerde özelikle topuz modelleri zarif boynunuzu ortaya çıkartıyor. Dağılmasını önlemek amacı ile hareketli bir düğün için en iyi tercih edebileceğiniz gelin saçı modeli topuzlardır.

Standart topuzların aksine gelinliğinizin ambiyansını yansıtacak tarzda bir topuzla muhteşem bir bütünleme yapabilirsiniz. Birkaç saç aksesuarı da size bu konuda hem gösteriş olarak hem de uzun süreli kullanımı için sağlam olması açısından yardımcı olabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ