Gelin Taç Modelleri

Gelin Taç Modelleri

Prenses taçlarını andıran ve o günün prensesi olduğunuzu simgeleyen gelin taçları; gelin saçlarınıza yapılmış usta dokunuşlarla saçınıza en güzel şekilde yerleştirilebilmektedir. Eski gelinlerin olmazsa olmazları arasında yer alan bu gelin aksesuarları kimi zaman büyük annelerimizden bizlere aile yadigarı olarak ulaşmaktadır. 2013 gelin tacı modellerinde de Helenistik ve geçmişin izlerini taşıyan detaylar bulunmakta.

En son iş olarak karar vermeniz gereken en son detayınız olan gelin tacınızı satın alırken asla aceleci davranmamalı ve mutlaka iyi bir piyasa araştırması yapmalısınız. Önemli olan gerçekten orijinal görünüşe sahip, gelinliğini ve saçınızla ahenk içinde bir taç modeli seçebilmenizdir. Görünümünüzü son derece değiştirecek olan gelin taçları en son olarak kafanızda artık düğüne ve gelinliğinize dair soru işaretleri kalmamışken rahat bir zamanda satın alınmalıdır. İşlemelerindeki ve taşlarındaki farklılıkların yanı sıra yan ve düz duruşları ile de oldukça birbirinden farklı olan gelin taçları yüz yapısına ve gelinlik modeline göre seçilmesi gerekmektedir. Çiçek desenli, yaprak desenli, geometrik desenli ya da kraliçelerinkini andıran tarzda sivri kubbelerden oluşan sık taşlardan tasarlanmış bir taç modeli saçınızda muhteşem duracaktır.

Sizler de internetteki birçok fotoğraftan bilgi alabilir ve saç yapınıza en uygun modeli kolaylıkla belirleyebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ