Gelinliğiniz Hazır Peki Saçınız ?

Gelinliğiniz Hazır Peki Saçınız ?

Gelin adayları için en önemli konu olan gelin saçı modeline karar vermek oldukça zor bir seçimdir. Gelinliğiniz ve düğününüz için her ince detay hazır peki ya gelin saçınızın modeli nasıl olmalı?

Öncelikle yüzünüzün şekli belirleyeceğiniz model için oldukça önemli bir noktadır. Tabi ki güvenilir ve uzun süredir tanıdığınız bir kuaförün de gelin saçınız için oldukça büyük bir katkısı olacaktır. Siz öncelikle gelinlik modelinize en uygun saç tarzlarını belirlemelisiniz. Ardındansa hangi gelin saçı modelinin sizin yüzünüze en çok yakıştığını bulmalısınız. Bunun için saçınızı bir atkuyruğu yapıp yüz şeklinizin nasıl olduğunu belirlemeniz gerekiyor. Sonrasında ise internetteki ve gelin dergilerindeki görsellerden sizin yüz yapınıza uygun olan modelleri seçmeniz gerekiyor. Beğendiğiniz modelleri kuaförünüze danışarak bir ön bilgi alabilirsiniz. Sizin ve kuaförünüzün belirlediği modeller arasından en çok beğendiğinizi mutlaka düğününüze 1 hafta kala bir denemesini yaptırmalısınız. Bu sayede olumsuz yerlerini ve gerçekten istediğiniz gibi durup durmayacağını görebilirsiniz. Kullanışının ne kadar rahat ya da zor olduğuna karar verdikten sonra başka beğendiğiniz bir modeli ya da o modeli düğün gününüzde rahatlıkla saçınıza uygulatma şansınız olur.

Kuaförler için özel bir istek değildir. Bunu aklınızdan çıkarmayın. Her gelin adayı mutlaka bir ön deneme saçlarına yaptırır. Bu sayede hem kuaförünüzün bu işe yatkın olup olmadığını hem de seçtiğiniz modelin size uygun olup olmadığını kolaylıkla belirleyebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ