Gelinliğiniz İçin Alacağınız Özel Tasarım Tek Taş Modelleri

Gelinliğiniz İçin Alacağınız Özel Tasarım Tek Taş Modelleri

Sıradan düz alyansların artık pek tercih edilmediği evlenme tekliflerinde ön sırayı tek taşlar alıyor. Tek taş bir pırlanta ile parlak bir evlilik teklifi yapabilir ve müstakbel eş adayınızı oldukça mutlu edebilirsiniz. Hanımların pırlantaya olan düşkünlükleri neticesinde farklı kalitelerde ve boyutlarda birçok tek taş yüzük tasarlanıp üretilmeye başlandır. Klasikleşmişliğin aksine hanımlar bu göze çarpan ve parıldayan taşlardan daha çok hoşlanıyor.

Beylerin model seçiminde zorlandığı kadar bütçe konusunda da sıkıntıya girdiği tek taş alyanslar artık birçok indirim ve kampanya sayesinde kolaylıkla satın alınabiliniyor. Bu sayede hem sizin hem de gelin adayınızın gönlü olmuş oluyor. Evlenme teklifinde hanımların yüzük kutusu açıldığı zaman pırlanta beklediğini artık herkes biliyor bu sebeple pek yaygın olmayan ve en hoş modeli alırken kalitesine de mutlaka dikkat etmelisiniz. Ayrıca unutmayın ret cevabı yemeyeceğinizin de garantisini kendinize vermiş oluyorsunuz. Son beş sene içerisinde artan pırlanta çılgınlığı nedeniyle pırlanta alırken bazı hususlara dikkat etmeniz gerekmektedir. Alacağınız kuyumcu güvenilir olmalı ve mutlaka sizlere sertifikasını verebilmeli. Sertifikada belirtilen dört değere de uyuyorsa gönül rahatlığı ile alabilirsiniz. Renk, berraklık, kesim ve florasan değeri tek taşın sertifika değerini belirleyen en önemli etmenlerdir.

Tek taşta uzman olan birçok firmaya da nasıl ve ne kalitede bir pırlanta almanız gerektiğini danışabilir ve sevdiğiniz için özel tasarım bir pırlanta ile aşkınızı ölümleştirecek olan evet kelimesini ondan duyabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ