Gelinlik için Korse

Gelinlik için Korse

Düğüne az kaldı halen ince görünmediğinizi düşünüyorsunuz biraz da kilo probleminiz var ise, ince görünmenin sırrı gelinlik için korse den geçer. İstediğiniz beden ölçülerine giremiyorsanız yada herhangi bir yerinizin sarktığını düşünüyorsanız tam size göre vücudunuzu toplayacak korseler mevcut. Korse her ne kadar kilolu bayanlar için olsa da artık vücudunu fit sportif bir görünüme kavuşturmak için tüm bayanların tercihi oldu. Normal zamanda da giyilebilen atlet korse bayanların tercihi oldu. gelinlik için korse modelini seçerken kullanmak istediğiniz modeli kullanacağınız yere göre seçerseniz daha iyi olacaktır. Gelinlik korseleri kullanıma göre örneğin bacak ve göbek bölgesini toplamak isterseniz gelinlik için korse tercihinizi body korse seçebilirsiniz eğer göğüs bölgenizi de kapatacaksanız o zaman bayan body korse tercih edin.

Gelinlik için korse secimi nasıl olmalı?

Aslında bu soruya en güzel verilebilecek cevap, korse ile nereyi kapatmak istiyorsanız oraya göre korse seçimi yapabilirsiniz. Tüm bölgelerinizi göğüs hariç kapamak isterseniz göğsü açık boy korse tercih ediniz. Sizin bedeninizde saklamak istediğiniz yere göre seçim yapmanız yararınıza olacaktır vücudunuzu kapatacak bir model isterseniz tam boy korse alabilirsiniz. Kilolu gelinler için ince görünmenin sırrı korse sizi düğünde rahatlatacaktır. Düğün sonrası kullanım için günlük kullanıma uygun korse alın daha iyi olacaktır. Gelinlik için Korse Fiyatları ise 15 ile başlayıp 140 TL arasında değişiklik göstermektedir. Sadece gelinler için korse modeli kullanmanıza gerek yok isterseniz normal korseleri de kullanabilirsiniz.

Gelinlik için korse hangi bölgelerde kullanılır

Gelinlik için korse de çeşit bol olmak ile birlikte hem belirli bölgeler için üretilmiş korseler bulunur hem de tüm vücut için korseler üretilmektedir. Geneli ise bu korselerin şu şekildedir.

Gelinlik için korse

  • Zayıflatma Özelliği Olan Korse
  • Bel ve Göbek Sıkılaştırıcı Korse
  • Doğum Sonrası Korse
  • Basen Kaldırıcı ve Büyütücü Korse
  • Göğüs Toparlayıcı Korse
  • Basen Toparlayıcı Korse

Gelinlik için korse seçerken neye dikkat etmeliyiz?

Gelinlik için korse seçerken dikkat etmemiz gereken birkaç nokta bulunuyor. Gelinliğinizin tipine göre korse seçmelisiniz bu yüzden kabarık gelinlik altına bacaklarınızı sıkılaştıracak korseye gerek yok belimizden yukarısı sıkı olacağı için buraya göre gelinlik için korse seçmelisiniz. Yani belden yukarısı için korse seçmelisiniz.

Korseler hayatımızda neredeyse günlük yaşantımızda içimize giydiğimiz kıyafetin içine kadar girdi bunun sebebi soğuk havalarda içimizi ısıtması daha da önemlisi de vücudumuza fit ve sportif görünüm kazandırmasıdır. Gelinlik için korse olsa da düğün sonrası da kullanmak için normal korseleri de tercih edebilirsiniz. Korseler sadece kilolu bayanlar için değil, zayıf ama istediği bölgeyi kaldırmak kaldırmak isteyen bayanlar için idealdir. Örneğin popo kaldırıcı korse yada popo büyütücü korse bu sebep ile kullanılır vücudunuzda belirli bir bölgeyi kaldırmak için kaldırıcı korselerden kullanabilirsiniz eskiden beğenmediğiniz bölgenizi kaldırabilir yada küçültebilirsiniz. Yukarıda yazdığımız zayıflatma özelliği olan korse ise zayıflatmaz sadece sizi vücudunuzu topladığı için zayıf gösterir. Doğum sonrası korseler ise bayanların göbek bölgelerinde ki şişkinliği daha toplu göstermeye yardımcı olur. Aynı zamanda doğumdan sonra göğüs kaldırıcı korse kullanmanızı tavsiye ederiz. Doğumdan sonraki göğsünüzü toplamak için idealdir fakat sağlık sorunları nedeniyle doktorunuza danışmayı unutmayın. Kilolu gelinler için ince görünmenin sırrı gerçekten korseden geçer.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ