Gelinlik ile Kullanabileceğiniz Farklı Aksesuarlar

Gelinlik ile Kullanabileceğiniz Farklı Aksesuarlar

Gelinlik denilince akla sürekli sade ve gösterişli gelinlik modelleri gelir. 2013 gelinlik modellerinde taşlar ve abartılar fazla kullanılmayıp sadelik ön planda tutulmuştur. Sade fakat gösterişli gelinlikler sayesinde düğün gününüzde kendinizi prenses gibi hissedeceksiniz.

Gelinlik seçimini yapmadan önce vücut yapınızı belirlemeniz ve ona göre bir model seçmeniz sizin için daha kolay olacaktır. Gelinlik modelinizi belirledikten sonra sıra provalarda istediğiniz eklemeleri ve çıkarmaları terzinize yaptırmaktır. Gelinlik provasından sonra neredeyse bitmek üzere olan gelinliğinizle birlikte kullanabileceğiniz sıra dışı aksesuarlar seçmelisiniz. Gelinliğiniz için seçebileceğiniz birçok aksesuar bulunmaktadır. Bunlardan en önemlisi duvaklar ve taçlardır. Duvağınız için seçim yaparken mutlaka gelinliğinizin çizgilerini ve tarzını yansıtan özelliklerde olmasına özen göstermelisiniz. 2013 duvak modellerinde danteller revaçta fakat önemli olan duvak boyunu belirlemek. Saç ve boy uzunluğunuzun yanı sıra gelinliğinizin yakasının ne kadar açık ya da kapalı olduğu da duvak modelinizi belirlemenizde önemli olan detaylardandır.

Gelin taçları ise taşları ve işçilikleri ile farklı hatlara sahip aksesuarlardandır. 2013 gelinlik modasında en uygun ve göze çarpan aksesuarlardan biri olan taçlar; değerli taşlardan yapılmasına göre fiyat aralığı değişmektedir. Gelinliğinizin tarzına göre sizler de ister taç ister duvak aksesuarını kullanabilirisiniz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ