Gelinlik Seçimi ve Gelinlik Provası

Gelinlik Seçimi ve Gelinlik Provası

Düğün gününüz için giyeceğiniz gelinliği ister hazır alabilir isterseniz de diktirebilirsiniz. Hangi yaşta gelin olacaksanız olun o mükemmel beyaz elbiseyi her kadın sevdiği ile hayatını birleştireceği gün giymek ister. Özel dikim gelinlikler için gideceğiniz gelinlik provalarında dikkat etmeniz gereken önemli noktalar bulunmaktadır.

Gelinliğinizin sizin ölçülerinize uygun olarak dikilmesi ve yeterli ayarlamaların yapılması için provalarınızdan önce aşırı yemelere son vermeniz gerekmektedir. Tabi ki bunun yanı sıra fazladan yapacağınız diyetler de ölçülerinizi etkileyeceği için gelinlik provalarınız sırasında yemek yeme alışkanlıklarınızı sabit tutmalısınız. Sürekli değişen ölçüleriniz nedeniyle provalarınızda gelinliğinizin ölçüleri sürekli değişecektir. Sabit bir kiloda giderseniz 3 provada gelinliğiniz sizin için hazır olacaktır.

Gelinlik provalarınızda gelinliğinizin altına giyeceğiniz iç çamaşırlarınızı da gelinliğinizle beraber denemelisiniz. Göğüs ve sırt dekolteleriniz iç çamaşırınıza uygun olarak düzenlenecektir. Yapılan provalar sonucunda vücudunuza en uygun gelinliği düğün gününüzde çok şık bir biçimde giyebileceksiniz. Gelinlik provalarınızda eğer gelinliğinizin altına korse kullanacaksanız mutlaka her provada korsenizi de giymelisiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ