Gelinlikte renk

Gelinlikte renk

Gelinlik, her gelin adayının zorlandığı konuların başında gelir, peki ya gelinlikte renk, aklınıza takılmadı mı? Zaten bu siteyi açmamızdaki amaç gelinlerin zorlandığı konuda düğün hazırlığında gelinlere yardımcı olmak ve gelinleri daha çok rahatlatmak. Gelinler her konuyu düşünür özellikle de gelinliği, modelini hatta rengini bile o yüzden bizde bu yazıyı yazmak istedik. Bu sayfaya geldiyseniz zaten mutlaka gelinliğinizin başka rengi olur mu diye düşüyorsunuz hatta pembe tonlarını bile arayanlar var fakat gelinlikte renk için doğru yerdesiniz. Daha önceki yazılarımızda gelinlik ile ilgili rengarenk gelinlikler, siyah gelinlik modelleri gibi gelinlik modellerini paylaşmıştık.

Gelinlikte renk her zaman renk genel olarak beyaz olur çok nadir olarak farklı renkler ortaya çıkabilir farklı renk gelinlikler ile düğüne çıkan gelinler olur. Fakat beyaz gelinliğinde bir çok gelinlik rengini olduğunu unutmayın

gelinlikte renk fildişi gelinlik modeli

gelinlikte renk fildişi gelinlik modeli

gelinlik rengi her zaman beyaz olacak değil. Bazı gelinlik modellerinde duyarsınız “kırık beyaz renkli gelinlik” işte bu tam beyaz olmayan gelinlik modelleridir. Başlı başına farklı tonlar da gelinlik modeli bulabilirsiniz  isterseniz en çok tercih edilen gelinlik renklerine bakalım.

En moda gelinlik renkleri

  • Fildişi
  • Kırık Beyaz
  • Fildişi-Nude
  • Fildişi-Şampanya
  • Kırık Beyaz – Pembe
  • Krem
  • Şampanya – Platin

Gelinlikte renk olarak en çok moda olarak kullanılan rengi genelde fildişi rengi gelinliktir daha sonra kırık beyaz gelinlik gelir sırası ile fildişi nude gelinlik, fildişi şampanya gelinlik, Kırık beyaz pembe gelinlik, krem gelinlik, şampanya platin gelinlik gelir. Tabi ki sebebini açıklayacak olursak en çok istenen renk yada moda renk ne ise ona göre o renk daha çok sipariş alır ve o renk daha fazla üretilir yaptığımız araştırmalarımıza göre en çok gelinlik rengi olarak Fil Dişi gelinlik rengi öne çıkmakta üretilen kırık beyaz renk gelinlik modeli ise fil dişi gelinlik modelinin yarısı kadar olmasa da bu iki renk gelinlikçilerin elinde daha çok bulunuyor. Diğer gelinlik renklerine gelecek olursak bu gelinlik modellerinden en az 1 adet ellerinde bulunduruluyor sebebi ise daha çok rağbet görmemeleri ve moda renk olmamaları, gelinlikte renk seçerken yukarıda yazdığımız sıralamaya dikkat edebilirsiniz. illa ki bu renkleri almak zorunda değilsiniz başka renkleri de tercih edip bu renkler ile isterseniz gelinliğinizi diktirebilirsiniz. tercih tamamen size ait.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ