Gemy Maalouf 2014 Gelinlik Modelleri

Gemy Maalouf 2014 Gelinlik Modelleri

Gemy Maalouf  Lübnanlı olağanüstü bir tasarımcıdır. Onun tasarladığı gelinlik modellerini tercih etmeniz hem göz alıcı olmanızı sağlar hem de rahat ve hafif bir gelinlik giymenizi… Gemy Maalouf 2014 Gelinlik Modelleri sade, şık ve zarif gelinlik modeli arayan gelinler için en ideal seçim olacaktır. Henüz gelinlik modeli seçiminize karar vermediyseniz bu yazımızla birlikte kafanıza farklı fikirlerle birlikte hayal ettiğiniz gelinliği de oluşturacaksınızdır.

Dantel işlemelerinin ön plana çıktığı 2014 gelinlik modellerin de sadeliğe ve şıklığa önem veren Gemy Maalouf, tasarlamış olduğu bu gelinlik modelleriyle kalitesini göstermiştir. Kısa kollu, uzun kollu ve askılı modellerin yanı sıra sırt dekolteli ve straplez gelinlik modelleri de yine koleksiyonu tamamlayan gelinlik modelleridir.

Birbirinden farklı olarak tasarlanmış olan Gemy Maalouf gelinlik modellerini incelemeniz sizinde gelinlik modeli seçiminizde yardımcı olacaktır.

2014 Düğün modasında ön sırada yer alan straplez gelinlik modelleri de bu koleksiyonun dikkat çeken ürünlerindendir. Siz de modaya uygun gelinlik modeli istiyorsanız önceliğiniz straplez gelinlik modeli olabilir.

İşte sizler için derlediğimiz ve fikir vermesini düşündüğümüz Gemy Maalouf 2014 Gelinlik modelleri.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ