Geniş Alanlı Düğün Mekanları

Geniş Alanlı Düğün Mekanları

İster açık havada isterseniz kapalı mekanda düğün töreninizi rahatlıkla yapabileceğiniz birçok yer bulunmakta, Tercih edebileceğiniz son dönemlerde açık havada yapılan kır düğünleri oldukça ilgi görmektedir. Daha hoş fotoğraflar çekimlerine ev sahipliği yaparken aynı zamanda geniş yerlerde düğün yapmak en iyisidir. Kır düğün salonlarında yapmak her zaman eğer hava soğuk değilse daha avantajlı olur gerek düğün konsepti gerekse pistin büyüklüğü daha avantajlı olacaktır kendinizi küçük salonlara adapte etmeyin 100 kişilik yerlere 200 kişi alınır ise misafirleriniz birbirleri ile sırt sırta, yapışık oturmak zorunda kalıyor ve düğün sonuna kadar eziyet oluyor bu yüzden düğün sonunu beklemeden bir çok kişi salondan ayrılıyor bunun önüne geçmek için daha geniş alanlı düğün mekanlarını tercih edin. Özellikle dikkat etmeniz gereken davetli sayısı 2 kişi hesapladığınız davetli sayısının tamamını çeyreği kadar bir fazla kişi getirse diye düşünün. Buda size kişi sayısını verecektir.

Gelin adaylarının en çok istediği düğün mekanlarından biri olan açık hava düğün alanları aynı zamanda daha geniş bir mekana sahip olduğu için davetlilerin de rahat edebileceği şekildedir. Geniş alanlı düğün mekanlarının en büyük artısı ise düğün esnasında eğlencenin dorukta olduğu dansların daha rahat yapılabilmesidir. Davetlilerin masalarının oyun alanını etkilemeyecek şekilde olması hem oturanların hem de dans edenlerin daha rahat hareket etmesini sağlamaktadır. Ayrıca geniş alanlı düğün mekanlarının diğer bir artısı da eğer kapalı bir mekansa havalandırmanın daha iyi olması ve davetlilerin bunalmasını önlemektir. Tercih edilebilecek düğün mekanlarındandır, aynı zamanda düğün mekanının geniş olması düğün salon oturma şekli yada düzeni açısından istediğiniz tarzda ayarlama imkanı vermektedir. Düğün salonlarında daha önceden yapılan düğünler de sizlere örnek olacaktır düğün salonundan oturma düzenlerini görmek istediğinizde sizlere gösterirler sizde düğün salonlarından oturma düzeni masa düzeninden pist düzenine kadar istediğinizi seçebilirsiniz.

Gösterişin dışında daha rahat bir düğün eğlencesi geçirmenize olanak sağlayan geniş alanlı düğün mekanlarında masalar arasındaki boşluklar da daha fazla olduğu için davetlilerin birbirini rahatsız etmez unutmayın ki düğününüz dillere destan olması için davetlilerin onaylaması gerekir. Misafirlerinizin sevmediği bir düğün hem size eziyet hemde onlara eziyet olacaktır. Seçiminizi yapar iken geniş alanlı düğün mekanlarını tercih edebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ