Giyinme Odalarınızı Düzenlemek İçin Farklı Tasarımlar

Giyinme Odalarınızı Düzenlemek İçin Farklı Tasarımlar

Giyinme odalarınız içerisinde bulunması gereken en önemli ev dekorasyonu ürünleri arasında bir puf, geniş ve kullanışlı bölmelerden oluşmuş raflar ya da gardırop, büyük karşılıklı iki ayna ve giyinme paravanı. Bu dekorasyon ürünlerini görsel olarak farklı tasarımlardan da seçebilmeniz mümkün. Giyinme odanızda oluşturacağınız farklı bir dünya için renkleri kullanmaktan kaçınmamalısınız. Evinizin tavan yüksekliğine bağlı olarak boyutlandırılabilinen gardıroplar ve iç tasarımları için eklemeler yapabilirsiniz.

Giyinme odalarınızı düzenlemek için kullanacağınız birçok aparat bulunmaktadır. Bunlar özel giysi sepetleri, hareketli askılar, pantolon ve pardösü gibi özel kıyafetleriniz için özel olarak üretilmiş askılar, takı ve mücevherlerinizi içine koyabileceğiniz özel bölmeler, kravat, flar ve kemerleriniz için özel çekmecelerdir. Bayanlar için topuklu ayakkabılarını topuklarından asarak depolama şeklinde bir tasarıma da başvurulabilir. Hem bu sayede ayakkabılarınızı açıkta daha rahat ve hangi kıyafetle uygun olduğunu görebilirsiniz hem de kutularla yer işgal etmelerinden kurtulabilirsiniz. Gardırop ünitelerini kullanamasanız bile giyinme odalarınıza montaj şeklinde raflar sürgülü sitemler ve çekmeceler monte ettirebilirsiniz. Bu sayede kendi özel zevkinize göre bir oda tasarlamış olurusunuz. Çeşitli gizli noktalara koyulabilecek led aydınlatmalar sayesinde odanızın lambasından çıkan ışığın az gelmesi durumlarında da kolaylıkla eşyalarınızı görebilirsiniz.

Giyinme odalarınızda kullanabileceğiniz en şık ev dekorasyonu ürünlerinden biri de tel sepet ve raflardır. Bu raflar sayesinde kıyafetlerinize ahşap kokusu sinmez ve zedelenme gibi sorunlarla karşılaşmazsınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ