ilginç peçete katlama örnekleri

ilginç peçete katlama örnekleri

Her konuda olduğu gibi peçete katlamanın da farklı modelleri var. Evinizde veya düğün konseptinizde kullanabileceğiniz ilginç peçete katlama örnekleri sizlere ilginç fikirler vereceğini düşünüyoruz. Eğer düğünü siz yapıyorsanız ve yemek için pecete katlamayı düşüyorsanız vereceğimiz tavsiyeler ile peçete katlamayı daha zevkli bir hale dönüştürebilirsiniz. Herkes peçete katlayabilir peçete önemli olan ilginç peçete katlama nasıl yapılacağıdır.

Bazı düğün salonlarında özellikle de düğün otellerinde görebileceğiniz yuvarlanmış bir peçete üzerine halka geçirildiğini görürsünüz fakat bu peçete katlamanın en basit yöntemidir, aşağıdaki ilginç peçete katlama örnekleri hayatınızda pek rastladığınız türden olmayacak biraz uğraşırsanız bu peçete katlama modelleri kendiniz yapabilirsiniz.

ilginç peçete katlama örnekleri

ilginç peçete katlama örnekleri

Özel tasarımlı peçeteler yapın.

Düğünde size özel peçete modelleri tasarımı yaptırarak istediğiniz peçete üzerine bastırabilirsiniz. Baskı yapan yerlere giderek aklınızdaki baskıyı oluşturduktan sonra istediğiniz peçete üzerine baskı yaptırabilirsiniz. Peçete üzerinde sadece sizin ve eşinizin çok güzel bir fotoğrafını bastırabilirsiniz.

Düğününüze özel oluşturmuş olduğunuz düğün konseptinizi ve renginizle masalarda bulunacak olan peçeteleri birleştirerek kusursuz bir bütünlük oluşturabilirsiniz. Masa örtünüz ve peçeteler bir örnek olabilir yada birbirine uyumlu peçeteleri katlayarak bir bütünlük konsept oluşturabilirsiniz.

Oluşturacağınız ilginç düğün fikirleriyle birlikte düğününüze gelen davetlileri bir hayli kıskandıra bilirsiniz. Bunlardan biride tabi ki masanızda bulunan peçetelerden geçiyor misafirlerinizin “peçeteler bile özel yapılmış” “peçeteler için bile uğraşılmış” dediklerini duyar gibisiniz değil mi! İşte size tam fırsat ayağınıza kadar geldi en güzel ilginç peçete katlama örnekleri izin için ilginç olsa da biçilmiş kaftan. Misafirlerinize kendini özel hissettirmek ve masanızı zengin göstermenin yollarından birisi ilginç peçete katlama örnekleri modellerinden geçiyor. Düğüne renk katmak isteyen gelin adayları yada düğün salonları oteller gibi müşterilerinin ilgisini çekecek farklı kombinasyonlar yaparak işlerindeki profesyonel tecrübeyi öne çıkarmak isteyen kurumsal firmaların küçük ayrıntıları olsa da gelinlerin en beğeneceği küçük ayrıntılardır sizi tercih etme sebeplerinden birisi de kim bilir sadece peçete olacaktır.

Sizler için derlediğimiz ilginç peçete katlama örnekleri inceleyerek sizlerde kendinizi en iyi şekilde yansıtacak peçete örneğini tasarlayarak bu özel geceyi daha da özel kılabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ