İstanbul da Düğün Fotoğraf Çekim Mekanları

İstanbul da Düğün Fotoğraf Çekim Mekanları

İstanbul’da düğün fotoğrafı çektirecek olan çiftler için o kadar çok seçenek var ki… Eski İstanbul sokaklarında düğün fotoğraflarınızı çektirebilirsiniz veya İstanbul’un tarihi mekanlarını tercih edebilirsiniz… Adalar’a gidebilir ya da bir müzeye uğrayabilirsiniz.

İstanbul’da düğün fotoğrafı çekilebilecek mekanlar

Korular

Kentin iki yakasında da bulunan korularda; yeşil ve rengarenk çiçekler buluşuyor. Bazılarında bulunan tarihi köşk ve konaklar de bu şahane dekoru tamamlıyor.

Emirgân Korusu, Mihrabad Korusu, Fethipaşa Korusu, Yıldız Parkı, Ayşe Sultan Korusu, Boğaziçi Üniversitesi Korusu, Naciye Sultan Korusu, Naile Sultan Korusu, Said Halim Paşa Korusu, Beykoz Kasrı Korusu, Küçük Çamlıca Korusu…

Tarihi semtler, sokaklar, mekanlar

Kuzguncuk, Galata, Galata Kulesi, Haydarpaşa Garı, Sirkeci Garı, Moda, Beykoz, Çubuklu, Eyüp, Üsküdar, Pier Loti, Baltalimanı, Arnavutköy, İstinye, Tophane, Karaköy, Eminönü…

Ayrıca müzelere gidebilir burada fotoğraf çektirebilirsiniz. Koç Müzesi, Sabancı Müzesi…

Boğaz kıyısında bulunan her yer

Boğaz kıyısında bulunan bütün semtler; fotoğraflarınıza severek ev sahipliği yapacaktır.

Adalar ve vapur

Kadıköy veya Eminönü’nde başlayacağınız bir vapur yolculuğu fotoğraflarına; Adalar’dan hangisini tercih ederseniz orada devam edebilir; birbirinden harika düğün fotoğrafları çektirebilirsiniz.

Okullar

Evet, belkide okul sırasında tanıştınız ve hayata birlikte devam etmeye karar verdiniz. Düğün fotoğrafı çektirmek için okulunuzu tercih edebilrisiniz.

Galatasaray Lisesi, Boğaziçi üniversitesi, Fenerbahçe Lisesi, Mimar Sinan Üniversitesi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ