Kına Gecenizi Nerede Kutlamaya Karar Verdiniz?

Kına Gecenizi Nerede Kutlamaya Karar Verdiniz?

Kına Gecesi Alternatifi

Kına gecesi bayanlar için oldukça önemli bir organizasyon. Bunun için öncelikli olarak kınanızı nerede ve kimlerle yapmaya karar vermelisiniz. Bahçede, kapalı mekanlarda ve evlerde düzenlenen kına gecelerinin aksine son trendler oldukça farklı. Artık neredeyse şehirlerimiz büyüdüğünden kapı önünde kutlamalar neredeyse imkansızlaştığından ve yabancı misafirlerden arınarak, gelenekselleşmişin aksine bir şeyler istiyorsanız eğer şunlara bir göz atın;

 • Sevdiğiniz yiyeceklerle ve içeceklerle dolu bir evde kıyafet balosu düzenleyebilir
  • Herhangi bir kafeyi kiralayabilir yada artık kafelerin belli bölümleri için ücret ödeyerek kına gecenizi kendi arkadaşlarınız ile yapabilirsiniz.
 • En yakın arkadaşlarınızla hamam keyfi yapabilir
  • Arkadaşlarınızı toplayıp bir hamamı rezervasyon bölümü kapatıp istediğiniz şekilde eğlenceli kına gecenizi hamamda güzel bir parti ile kutlayabilirsiniz.
 • Hamam istemeyenler için güzel bir spa merkezine gidilebilir
  • spa merkezleri de size alternatif olacaktır. Yine önceden bir rezervasyon ile spa merkezinde kına gecesi düzenleyebilirsiniz.
 • Bir bar ya da cafe kapatılarak arkadaşlarınızla karaoke yapabilirsiniz.
  • Doğum günü partisi yapar gibi size özel bir günde barı kapatarak kına gecesini yapabilirsiniz.

Arkadaşlarınızda sizin seçtiğiniz tarzda kıyafetler giyebilir ve bu sayede farklı bir kına gecesi geçirmiş olursunuz.

Arkadaşlarınızı Memnun edin

Arkadaşlarınız ile geçirebileceğiniz kına gecesi alternatifi bir çok fırsat bulabilirsiniz, oluşturabilirsiniz hatta İstanbul da yaşıyorsanız beltur firmasını arayarak kına gecenizde arakadaşlarınız ile beltur’un elindeki köşklerden birinde parti veya kına gecesi verebilirsiniz beltur aynı zamanda gecelik kiralamaları müzik gibi hizmetleri sizlere sunuyor. Kına gecenizi unutulmaz yapmak istiyorsanız ve aşırı derece para harcamak istemezseniz daha çok alternatif düşünebilir. Rahatsız olmak istemezseniz kına gecesi organizasyonunu tuttuğunuz bir yerde arkadaşlarınız ile özel bir mekanda yapmakta fayda var. Ve son olarak unutulmaz bir düğün unutulmaz bir kına gecesinden başlar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ