Kiralık Vosvos

Kiralık Vosvos

Evleniyor musunuz? Nikahınız mı var? Oğlunuzun sünnet düğünü mü var ? Eşinize, sevgilinize hoş bir jest mi yapmak istiyorsunuz ?

İşte karşınızda sevimli mi sevimli, nostaljik mi nostaljik kiralık vosvoslar !

Biliyoruz ki, bu tip organizasyonlarda çok fazla detay düşünmek zorunda kalıyorsunuz. Strese giriyorsunuz. En azından artık düğün arabası (gelin arabası) için düşünüp strese girmenize gerek kalmadı. Çünkü biz sizin için buradayız. Bir çok çiftin organizasyonlarına eşlik ederek en azından gelin arabası yükünü onların omzundan almayı hep bildik.

Araçlarımız ister şoförlü, ister şoförsüz olarak kiralanabilmektedir. Telefon numaramızdan 7/24 ulaşmanız mümkündür. Çok katı kurallarımız yoktur. Saat limitimiz yoktur. Sizleri kendi kurallarımıza uydurmaya zorlamaktansa, biz sizin kurallarınıza uymaya önem göstermekteyiz.

Gelin arabası hayatta bir kez kiralanır. Ne de olsa müşteri memnun kalsa da kalmasa da zaten bizden bir daha araç kiralamayacak düşüncesiyle hareket eden bir takım klasik araç kiralama siteleriyle lütfen karıştırmayınız.

Sitede Araçlar başlığında göreceğiniz bütün vosvoslar günlük hayatta sahipleri tarafından kullanılan araçlardır. Misyonumuz bir yandan bu araçları kiraya verip, bir yandan da vosvos sempatisini halka aşılamaktır. Dolayısı ile bizden bir kereliğe mahsus araç kiralayacak olsanız dahi amacımız ; bu sevimli arabayla, sevimli anılar yaratabilmenizdir.

Kiralık Vosvos  İletişim Bilgileri
0555 605 70 49

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ