Kış Aylarına Özel Balayı Seçimi

Kış Aylarına Özel Balayı Seçimi

Kış balayı tatili

Kış aylarının kendisine özgü olan güzel ve saf bir havası vardır. Dolayısı ile kış düğünlerinin tadı her zaman bir başkadır. Güzel bir kış düğününden sonra gidilecek olan kış düğünleri de oldukça güzel olmakta. Yazın düğünden düğüne koşan insanlar kış düğünlerinde az düğün olduğu için düğününüz hemen dağılmaz. Dolayısı ile insanlar bu konuda kış düğünü yapmayı tercih etmektedir. Hem ülkemizde hem de dünyada kış mevsiminde balayı yapmak için tercih edebileceğiniz oldukça güzel yerler bulunmaktadır.

Kış için yurtdışı balayı yapılacak yerler 

Yurtdışı balayı yapılacak yerlerden biriside Avusturya’da bulunan ve bir kayak merkezi olan Zell Am See bölgesidir. Dağların eteğinde çok güzel bir tatil için çiftler genelde burayı tercih etmektedir. Doğa yürüyüşleri yapabileceğiniz ve doğasına bakarak hayran kalacağınız dünyadaki ender bölgelerden birisidir. Bölgenin otelleri meşhurdur, gölü de ünlü olan Zell Am See kış sporları, mimarisi, yaşam tarzı ile harika bir yer. Kışın balayı tatili için böylesine güzel bir yeri tercih edebilirsiniz. Yurtdışı kayak merkezleri arasında en güzel yerlerin arasında bulunan Zell Am see dışında başka kayak merkezleri de bulunuyor buraları da tercih edebilirsiniz. Bulgaristan da bulunan kayak merkezleri de balayı otellerine örnek olacak cinsten.

Kış için yurtiçi balayı balayı yapılacak yerler 

Türkiye de inanılmaz derecede kışın balayı yapılacak yerler mevcut bunların başında kış turizmi yapılan Türkiye deki kayak merkezleri geliyor. Türkiye 4 mevsimde güzel yerler mevcut kışında ucuz balayı yapmak isterseniz güney bölgelerini tercih edebilirsiniz güney bölgelerinde yaza göre neredeyse yarı yarıya düşen fiyatlar ile balayı yapmak mümkün. Güneyi tercih etmek istemez iseniz  Abant ve 7 gölleri tercih edebilirsiniz çok güzel doğa manzarasında romantik bir balayı geçirmek elinizde. Romantik balayı geçirmek isterseniz Abant ve 7 göllerdeki otelleri tercih etmelisiniz. Doğanın kışın altında kaldığı muhteşem kış manzaralı otelleri tercih edin. Sakinliğin dinginliğin Türkiye de adresi Abant ve 7 göller ile çıkarın kış için yurtiçi balayı tatiliniz güzel geçirmeniz dileğiyle. İyi tatiller.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ