Kısa duvak modelleri

Kısa duvak modelleri

Kısa duvak modelleri, uzun duvak modeline sıcak bakmayan ve daha sadece bir gelin olmayı isteyenler için iyi bir tercih sebebi oluyor. Kısa duvak seçiminde kullanılacak malzemenin gelinliğinize uygun olmasına dikkat ediniz.

Kısa duvak modelleri nasıl olur

Kısa duvaklı gelinlik modelleri gelin başını tam kapatmayarak boynunun biraz altında yada burnun altında olur uzun duvak modelleri ise omuz kısmını geçen duvak modelleridir. Duvak modelleri çok farklı olmak ile birlikte Dantelli, fileli, Tül şeklinde olabilir. Tül duvak modelleri genelde tercih edilir fakat transparanlığı farklılık gösterir her zaman gelinlerin hayal ettiği de genelde tül olur nasıl görüneceğine siz karar verebilirsiniz.

Duvak seçimi nasıl yapılmalıdır.

Duvak seçimi yüz şekline göre yapılmalıdır eğer yüzünüz şekli biliyorsanız buradaki yazımıza tıklayarak duvak seçiminde yüz tipleri yazımıza gidebilirsiniz.

Gelinliğe Göre duvak seçimi.

Gelinliğinizi fazla gösterişli aldıysanız duvağınız gelinliğinizin önüne geçmesin gelinlikten biraz daha az gösterişli olsun.

Gelinlik tercihinde eğer sırtı açık yada straplez bir gelinlik tercih ettiyseniz gelinliğinizi kapatmayın ve buna göre gelinlik seçebilirsiniz duvak ne kadar sade olursa gelinliğiniz de o kadar öne çıkacaktır. Straplez gelinlik modeli yada dekolteli gelinlik, Sırtı açık gelinlik modeli tercih ettiyseniz kesinlikle kısa duvak tercih etmelisiniz.

Kısa duvaklı gelinlik modelleri için öneriler.

Eğer gelinliğinizi yukarıda yazdığımız gibi alacaksanız ve kısa duvak tercih edecekseniz, straplez, dekolteli yada sırtı açık model kısa duvağı gözünüzün altında ya da burnunuzun altında tercih edebilirsiniz eğer kapalı bir gelinlik tercih edecekseniz duvağınız çene altından uzun olmasın ki gelinliğinizin önüne geçmesin.

İşte internetten derlediğimiz kısa duvak modelleri ;

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ