Kıyafetlerinizi Düzene Sokacak Gardırop Seçimleri

Kıyafetlerinizi Düzene Sokacak Gardırop Seçimleri

Son dönemlerin en popüler ev dekorasyonu ürünlerinden biri olan raylı gardıroplar yatak odalarında en başköşeleri kapmaktadır. Raylı ve sürgülü sistem kullanılarak tasarlanmış olan gardıroplar kıyafetlerinizi düzene sokmak için en ince detayına kadar bölmelendirilmiş bulunmaktadır.

Giyinme odalarınıza ve yatak odalarınıza oldukça şık bir hava katacak olan bu gardıroplar dış görünümleriyle de diğer mobilyalardan ne kadar farklı olduğunu ortaya koymaktadır. Işıklı camlar, ahşap raf altlarına takılan led aydınlatmalar, sürgülü kapılar ve hareketli askı aparatları sayesinde hem kullanışlı hem de kıyafetleriniz oldukça düzene sokacak şekilde tasarlanmış bulunmaktadırlar. Tişörtler ve kazaklar için raf yerine daha şık bir görsel oluşturan sepetler, odanızın tavan yüksekliğine bağlı olarak ayarlanabilir oval borular sayesinde uzun mont ve pardösüleriniz için istenilen yükseklik hacmi oluşturulabilmektedir. Pantolonlar için tasarlanmış olan hareketli ızgara sistemleri sayesinde kıyafetlerinizin ütüsü bozulmadan muhafaza edilebilinmektedir. Led aydınlatmalar sayesinde oda ışığının yetersiz kaldığı durumlarda artık dolabınızdaki kıyafetleri daha rahat görebileceksiniz. Sürgülü olarak üretilen kapılarıyla da yer tasarrufu sağlayan bu ürünler ev dekorasyonu içinde yatak ve giyinme odaları için vazgeçilmezler arasında yer almaktadır.

Kravatlarınız, takılarınız, iç çamaşırlarınız, çoraplarınız ve kemerleriniz için ekstra bölmeler sahip olan gardıroplar tüm eşyalarınızın düzenli bir şekilde bir arada bulunmasına yardımcı oluyor. İstenilen renk ve boyutlarda hazırlanabilen bu ürünler içerisinde ayakkabılarınız için de depolama alanları bulunabilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ